VİDEOLU HABER

Silivri Belediye Meclisi, tek gündem maddesi olan “2024 Mali yılı performans programı ve bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi” kapsamında toplandı.

CHP Grup Başkanvekili Melih Yıldız’ın eleştirilerinin ardından söz alan belediye başkanı Volkan Yılmaz, eleştirileri cevaplarken Melih Yıldız’ın sözlü bir şekilde müdahale etmesi üzerine Yıldız’a hitaben “söz almadan konuşuyorsunuz, ben sizi dinledim, siz de beni ya dinleyin ya dışarı çıkın” dedi. Yıldız da bunun üzerine dışarı çıkıyoruz” dedikten sonra CHP grubu toplu halde meclisi terk etti.

YILMAZ İLE KIRKICI ARASINDA “ÇİFTLİK” TARTIŞMASI

CHP’li Süheyl Kırkıcı’nın, toplantıyı terk ederken yüksek sesle “burası sizin çiftliğiniz değil ki” ifadesinin kullanınca, oturumu yöneten belediye başkanı Volkan Yılmaz ile arasında şu şekilde polemik yaşandı.

Süheyl Kırkıcı: Burası sizin çiftliğiniz değil ki…

Volkan Yılmaz: Burayı çiftlik olarak nitelendiremezsiniz. Sizi terbiyeye davet ediyorum. Süheyl Bey, burası Silivri halkının tercihinin, teveccühünün tecelli ettiği yer. Burası çiftlik değil uyarıyorum sizi. Burayı çiftlik diye nitelendiremezsiniz…

Kömür: Değirmenci ile isim konuşulmadı Kömür: Değirmenci ile isim konuşulmadı

Editör: Cem Güner