İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla Anıtkabir’e ziyareti gerçekleştirildi.

İSMMMO Başkanı Erol Demirel ve aralarından Silivri İlçe Temsilcisi Simge Kandemir Kesen’in de yer aldığı 39 ilçe temsilcisi, temsilci yardımcıları ve serbest muhasebeci mali müşavirler sabah erken saatlerde Ankara’ya hareket etti.

Anıtkabir’de Atatürk’ün huzuruna çıkarak mozoleye çelenk bırakan mali müşavirler daha sonra Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mavi Müşavirler Odaları Birliği’ni (TÜRMOB) ziyaret etti.

Mali müşavirlerden vefa ziyareti Mali müşavirlerden vefa ziyareti

TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu ile Onursal Başkan ve Genel Sekreter Yahya Arıkan tarafından karşılanan mali müşavirler birliğin toplantı salonunda buluştu.

İSMMMO Silivri Temsilcisi Simge Kandemir Kesen ile birlikte temsilci yardımcıları Sena Aykanat, Şehnaz Ataç, Tülay Altınkeser, önceki dönem temsilcisi Saadet Gençoğlu ile mali müşavir Sami Düvenci de ziyarete katıldı.

KESEN: SONZUZA DEK ATAMIN İZİNDEYİM…

İSMMMO Silivri Temsilcisi Simge Kandemir Kesen, ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Ve huzurundayım ATA’m. Seni yalnızca anmıyorum. Anlıyorum, sorumluluk alıyorum. Duruşuma, gidişime, giyinişime kadar intizamlıyım. Sonsuza dek bağımsız, lâik cumhuriyetinin bekçisiyim.

WhatsApp Image 2023-11-01 at 13.37.56

WhatsApp Image 2023-11-01 at 13.37.57

WhatsApp Image 2023-11-01 at 13.37.57 (1)

Editör: Cem Güner