VİDEOLU HABER

Yılmaz: Halkın önünde konuşalım mı? Yılmaz: Halkın önünde konuşalım mı?

Bora Balcıoğlu, CHP Silivri Belediye Başkan Adayı olarak girdiği seçimleri kazanarak Silivri Belediye Başkanı sıfatını elde etti. Balcıoğlu tam bir ay önce 4 Nisan 2024 Perşembe günü mazbatasını alarak görevi devraldı.

Balcıoğlu’nun görev devralmasıyla birlikte Özcan Işıklar döneminde belediye başkan yardımcısı olarak görev yürüten ve Volkan Yılmaz’ın seçilmesiyle birlikte emekliye ayrılan Emine Tarin yeniden Silivri Belediyesi’ne döndü. Balcıoğlu, Tarin’i tekrardan belediye başkan yardımcısı olarak görevlendirdi.

İddialara göre; gerek Bora Balcıoğlu, gerekse diğer başkan yardımcıları Yavuz Alçı ve Tan Kıroğlu belediyecilik hakkında fazla bilgi sahibi değil. Bu nedenle Silivri Belediyesi’ni fiilen Emine Tarin yönetiyor, Balcıoğlu ise halkın içerisinde dolaşarak hemşehrileri ile sempatik ilişkiler içerisinde bulunuyor.

Silivri Belediyesi’ni fiilen yönettiği iddia edilen başkan yardımcısı Emine Tarin, dün (03 Mayıs 2024 Cuma) akşam aile fertleri ile birlikte Çanakkale’deki bir restoranı kapattı. Özel kıyafetli müzisyenlerin de hazır bulunduğu gecede içkiler su gibi aktı ve seçim başarısı kutlandı.

I M G 6412

Editör: Cem Güner