Bu bir tanıtımdır

Özel Silivri Odak Okulları yılsonu gösteri programı düzenledi.

İlk ve ortaöğrenim öğrencilerinin çeşitli spor ve sanatsal faaliyetlerini sahnelediği gösteriler veliler tarafından ilgiyle izlendi. Yoğun alkışlarla desteklenen öğrenciler 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı içerisindeki çalışmalarını bir bölümünü sahneledi.

Gösteri programı öncesinde verilere hitaben bir konuşma yapan Odak Okulları Kurumsal İletişim Direktörü Ayça Erkmen, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Değerli Velilerimiz,

2022-2023 eğitim öğretim yılı sene sonu programımıza hepiniz hoş geldiniz.

Eğitim – Öğretim dönemimiz boyunca her insanın bir değer olduğu inancı içinde çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkarıp, geliştirmeye gayret ettik.

Esas olan, öğrencilerimizin kabiliyetlerine göre yön verip üretkenliklerini sağlamaktır. Yıl boyunca edindikleri kazanımları sergilemek, çevresi ile paylaşmak ve özgüvenlerini desteklemek amacıyla bugün hepimiz burada toplanmış bulunmaktayız.

Odak Okulları olarak bizler her alanda çocuklarımızın gelişimlerini desteklemek için çalışmalar yaptık. Her bir öğrencimizin öğrenme farklılıklarını göz önünde bulundurarak eğitim alanında çeşitli etkinlikler düzenledik. Bu etkinliklerden birini de yabancı dil alanında gerçekleştirdik.

Uluslararası düzeyde akredite bir kurum olan International Exam Center tarafından düzenlenen dil sertifika sınavına okulumuzdan 1. Ve 7. Sınıf arası pek çok öğrencimiz katılım sağlamıştı. Dün tarafımıza iletilen sonuçlara göre katılan istisnasız tüm öğrencilerimiz yüksek skorlar elde ederek sertifika almaya hak kazanmışlardır. Bu vesile ile bu harika haberi gururla sizlerle paylaşmak istedik. Tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Eğitim-Öğretim alanında en iyi olmayı hedeflediğimiz gibi yeni yapılacak olan binamız ile de Silivrimizin değeri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Her türlü imkanlara sahip olan yeni okulumuzda spor salonları, konferans salonu, drama, resim, müzik, görsel sanatlar, satranç, akıl oyunları modern dans, bale, okçuluk gibi atölyelerimiz ile de öğrencilerimizi daha üst düzey ve teknolojik eğitim düzeyine taşımayı hedeflemekteyiz.

Kıymetli Velilerimiz sizler öğrencilerimizle gurur duyabilirsiniz, bizler zaten duyuyoruz ve biliyoruz ki bugünden sonra da onların yaptıklarını birlikte onurla izleyeceğiz. Şimdi sizleri öğrencilerimizin yıl boyunca çalışarak emek verdikleri gösterileriyle baş başa bırakıyorum. Onlar heyecanla kuliste sahneye çıkmayı bekliyorlar. Kuvvetli alkışlarınızla onlara cesaret verelim.

Hepinize iyi seyirler dilerim.

3d4ecfb8-94e6-4fa6-99f2-fdbd90e8b501

jh

kjh-1

669d21e6-5b4f-471b-a773-e695c75ab424

Editör: Cem Güner