Silivri’de yıllardır 102.3 frekansında yayında olan  Metropol FM, yeni yönetimi ve yeni yayın politikasıyla yayın hayatına yeniden başladı.

Silivri'nin iş insanlarından Özkan Otomotiv'in sahipleri Özkan Umuç ve Rıdvan Yıldırım kendi bünyelerine Metropol FM'i de katarak yeni program ve programcıları eşliğinde yeni yayın dönemine “merhaba” dedi.

Silivri Marmara Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Umuç yaptığı açıklamada “Silivri ve bölgemizin en eski radyo frekansı olan Metropol FM ile değerli halkımıza müzik ve haber programları ile hizmet edeceğimizden dolayı çok mutluyuz ayrıca kamu yararına hizmet verecek olmamız ve halkımızı aydınlatacak olmamız da ayrıca mutluluk kaynağımız. Tarafsız ve ilkeli yayın anlayışımız ile başta Silivri olmak üzere tüm bölge halkımızın hizmetindeyiz” ifadelerini kullandı.

Metropol FM, yeni yayın döneminde; “Birinci Sayfa” adlı haber programı 07:30-09.00 saatleri arasında yurttan  ve dünyadan son dakika haber gelişmelerini aktarırken, saatler tam 10.00’ı gösterdiğinde “Hayatın Ritmi” adlı program ile Rana’nın sunduğu zengin içerikli gündem detayları, iddialı konuları ve eğlenceli sohbeti ile 12.00’a kadar Metropol FM frekanslarından sizlere seslenecek.

Deniz Kızı, bir Metropol FM klasiği olan müzik dolu, enerjik, canlı ve eğlenceli  programı ile 14.00-16.00 saatleri arasında radyolarınıza misafir olacak.

Tümerkan Söğütlü "Festival" tadında programı ile saatler 18.00'ı gösterdiğinde trafik çilesini unutturmak adına; size aracınızda, evinizde veya işyerinizde eşlik edecek keyifli şarkıları ve tadına  doyulmaz sohbetiyle kulaklarınızda olmaya devam edecek.

Özkan Umuç Rıdan Yıldırım

Yılmaz: Gazeteciler Günü'nü kutluyorum Yılmaz: Gazeteciler Günü'nü kutluyorum

Editör: Cem Güner