Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, 04 Nisan 2024 Perşembe günü mazbatasını alarak MHP’li Volkan Yılmaz’dan görevi devraldı.

CHP İstanbul 3. Bölgeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Bakır, 17 Nisan 2024 Çarşamba günü Silivri Belediyesi’ne gelerek Balcıoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu ve makamda fotoğraf çektirdi. Bu fotoğraf Balcıoğlu’nun sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

BELEDİYE MÜTEAHHİTLERİ İLE GELDİ

İl Başkan Yardımcısı Bakır, geçtiğimiz günlerde yanında üç kişiyle birlikte yeniden Silivri Belediyesi’ne geldi ve Balcıoğlu ile görüştü. Bakır ve yanındakiler Balcıoğlu ile makamda fotoğraf çektirdi. Bu fotoğraf da Balcıoğlu’nun sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Bu sosyal medya paylaşımları Silivri’de yerel basının dikkatini çekti. Gazeteci Tolga Emek, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Murat Bakır’ın 10 gün ara ile iki kez makama gelmesine vurgu yaptı. Konuyla ilgili biraz araştırma yapılınca Bakır’ın yanındaki kişilerin Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile anlaşmalı olan ve şehir içindeki yolların bakım onarımlarını yapan Şencan Mühendislik’in yetkilileri olduğu, yine fotoğraftaki kişilerden birinin firma sahibi Gökhan Şencan olduğu görüldü.

İŞ TAKİBİ Mİ?

Söz konusu fotoğraf; CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Murat Bakır’ın Silivri Belediyesi’ne iş takibi için gelmiş olabileceği ihtimali sorusunu akıllara getirdi.

I M G 6432-1

Muratbakirsirket

AFAD gönüllüleri sertifikalarını aldı AFAD gönüllüleri sertifikalarını aldı

Editör: Cem Güner