Silivri Hükûmet Konağı ihalesi bugün sonuçlandı. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, sosyakl medya hesapları üzerinden ayrı ayrı yaptıkları yazılı açıklamalarda en kısa zamanda inşaat çalışmalarının başlayarak temel atılacağını belirtti.

YILMAZ; SOYLU VE YERLİKAYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Yeni Hükümet Konağı Projemizin ihalesi sonuçlanmıştır.

Yakın bir zamanda inşasına başlanacak olan projeye desteklerini esirgemeyen başta İçişleri Bakanımız Sn.Süleyman Soylu ve İstanbul Valimiz Sn.Ali Yerlikaya olmak üzere, emeği geçen herkese Silivri halkı adına teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Hayırlı uğurlu olsun.

BOZOĞLU; ERDOĞAN VE SOYLU’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Kıymetli hemşehrilerim hükümetimizin ardı arkası kesilmeyen Silivri yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor.  Silivri HükûmetKonağıihalesi bugün sonuçlandı. En kısa sürede temelini atacağız inşallah.

İlçe başkanligi görevine basladigim süreçten bugüne tüm gayret çaba mücadelemiz Silivri ve Silivri ye gelecek yatırımlar olmuştur. Sadece doğduğumuz ve doyduğumuz topraklar olarak gormeyip yarınlarımızin bize emaneti oldugu bilinci ile Silivri’mize hizmet edebilme adina verdiğimiz tüm mücadelemize yol arkadaşlığı yaptıklarımız şahittir. Yaptiklarimizin basardiklarimizin yapacak ve basaracaklarimizin teminatı olduğu düsturu ile çalışmaya ter dökmeye mücadeleye yılmadan calisirken sizlerden uzak kalmak zorunda olup yaninizda bulunamadigimiz yada gorusemedigimiz hasret kaldigimiz gunleri bizlere unutturan eserler kazandirabilme ugruna doktugumuz her damla teri  şahsi reklam yapma gayretine girmeden gece gündüz demeden mucadele etmeye devam edeceğiz. Amacımız geleceğe bugünden iz bırakmak ve bunun haklı gururunu hep beraber sizlerle paylaşmak.

Her daim desteklerini hissettiğimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, bir kez daha Silivri ye çok kısa sürede kazandırdığı birçok eser icin İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya teşekkür ediyorum.

Editör: Cem Güner