Silivri Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Melih Yıldız, bugün gerçekleşen belediye meclis toplantısında yapmış olduğu konuşma sırasında, "seçim dönemindeki tarafsızlığından dolayı" Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'a da teşekkür etti.

CHP'NİN OYUNU MI?

Yıldız'ın; Yılmaz'dan bahsettiği teşekkür konuşması sırasında ifadeler dikkat çekti. Söz konusu ifadelerin; yaklaşan yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifakı içerisinde özellikle AK Parti kanadında, Yılmaz'a karşı kızgınlık oluşturmasının planlanmış olma ihtimali akıllara geldi.

İŞTE O İFADELER:

Melih Yıldız'ın, konuşması sırasında kullandığı ifadeler şu şekilde:

"...Seçim sürecinde Silivrimiz’e yakışan bir şekilde sukûnet ve hoşgörü içerisinde geçirdiğimiz seçim kampanyası dolayısıyla siyasi parti temsilcilerimize, halkımıza, kolluk kuvvetlerimize, özelikle de belediye başkanımıza teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Özellikle ifade etmeliyim ki seçim sürecinde ben CHP grup başkanvekili olarak Başkan Bey’den talep ettiğim her konuyla ilgili bize destek verdiğini, dolayısıyla hiçbir ayırım gözetmeksizin her talebimizi yerine getirdiğini buradan ifade etmeliyim. Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyorum..."

Editör: Cem Güner