Silivri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, 24 Şubat 2024 Cumartesi günü seçim beyannamesini açıklıyor. Mega Saray Toplantı Salonunda düzenlenecek programda Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adaylarının tanıtımı da gerçekleştirilecek.

Silivri Belediyesinde göreve geldiği günden bugüne 7/24 mesai anlayışıyla Silivri’yi görülmemiş hizmetlerle buluşturan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde seçim beyannamesini açıklıyor. Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, 24 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 16.00’da önümüzdeki 5 yılda gerçekleştireceği hizmetler ve çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler verecek. Başkan Volkan Yılmaz’ın projeleri, Mega Saray Toplantı Salonunda düzenlenecek “Yeni 100 Yılda Silivri’ye Yüz Akı Eserler” başlıklı toplantıyla kamuoyuna duyurulacak. Toplantı kapsamında ayrıca Cumhur İttifakı Silivri Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtımı da gerçekleştirilecek.

BAŞKAN YILMAZ’DAN TOPLANTIYA DAVET

Seçim beyannamesi takdim toplantısına tüm Silivrilileri davet eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Silivri’deki vatandaşlarımızın teveccühüyle 5 yıldır bu şehre hizmetkâr olduk. Darda, yolda ve zorda kalanın, dezavantajlı grupların, garibin, gurebanın, düşkünün ve yetimin her daim yanında olduk. Silivri’ye kazandırdığımız eserler ve hizmetlerle Silivri artık kabuğuna sığmayan ve herkesin gıptayla baktığı marka bir kent haline geldi. Hizmetlerimiz 2019 yılında Silivri’mize vaat ettiklerimizin katbekat üzerinde gerçekleşti. Önümüzdeki 5 yıl boyunca da Silivri’yi daha ileri götürmek için çalışmalarımıza hız kesmeden, 7/24 mesai anlayışıyla ve gündüz uyumadan gece yorulmadan devam edeceğiz. ‘Yeni 100 Yılda Silivri’ye Yüz Akı Eserler’ isimli seçim beyannamemizi takdim edeceğimiz ve belediye meclis üyesi adaylarımızı tanıtacağımız toplantımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Silivri'de bayram namazı saati Silivri'de bayram namazı saati

CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU

Belediye meclis üyesi adaylarının listesi şu şekilde;

ASIL ÜYELİK

1– Celalettin Yazıcı
2– Sultan Aşkın
3– Abdullah Salim Çavdar
4– Gökalp Kalaycı
5– Semanur Kepenek
6– Murat Güler
7– Dorukhan Enes Kocabaş
8– Deniz Edis
9– Harun Çelik
10– Görkem Ercan
11– Mustafa Çolakoğlu
12– Tayfun Köroğlu
13– Latif Umuç
14– Oktay Kaya
15– Yeşim Çakır
16– Filiz Akgül
17– Serhat Gül
18– Zerrin Çimen
19– Aydın Yazıcıoğlu
20– Rafet Arslan
21– Saim Saykın
22– Mustafa Aslan
23– Derya Özcan
24– Sezer Aydemir
25– Özcan Öztürk
26– Suat Pir
27– Dilek Erdoğdu
28– Ender Arslan

KONTENJAN

1– Rıfat Kutlu
2– Tavil Ay
3– Şafak Arslan

Editör: Cem Güner