Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe yönetimi, belediye başkan adayı Bora Balcıoğlu ile birlikte koordinasyon toplantısına katıldı.

Aleviler’e kazık atıldı Aleviler’e kazık atıldı

Büyükçekmece Kaya Ramada olarak bilinen Kaya İstanbul Fair&Convetion Otel’de gerçekleşen toplantıya CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu başkanlık etti.

Çelik ve İmamoğlu, partililere hitaben yaptıkları konuşmalarda; seçim kampanyasının zayıf bir şekilde başladığına dikkat çekerek uyarılarda bulundu ve belediye başkan adayı Bora Balcıoğlu’nun desteklenmesini istedi.

TOPLANTIYA KİMLER KATILDI

Koordinasyon toplantısına CHP Genel Sekreter Yardımcısı Berker Esen, İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, parti meclisi üyeleri Bedirhan Berk Doğru, Cem Aydın, Turgay Özcan, Mahir Yüksel, Silivri İlçe Başkanı İbrahim Kömür, Belediye Başkan Aday Adayı Bora Balcıoğlu, belediye başkan aday adayları, Silivri ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik örgütü başkanları ve eski belediye başkanı Özcan Işıklar ile eski ilçe başkanları Suna Göçengil ve Muharrem Aydoğan katıldı.

Toplantıda belediye başkan adayı Bora Balcıoğlu’nun daha fazla desteklenmesi konusunda uyarılar yapıldı.

420479144_757477653077402_3218326400588408397_n

Editör: Cem Güner