AK Parti Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Türkyılmaz, gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından yazılı bir açıklama yaptı:

Nursel Erel Kent Konseyi Başkanı seçildi Nursel Erel Kent Konseyi Başkanı seçildi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığımızca Yapılan 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Başkan Aday Adayları Temayül Yoklamasında; siz değerli yol arkadaşlarımız ve hemşerilerimizin destekleriyle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a; Silivri ilçemizi temsilen Belediye Başkan Aday Adayı olarak ismim iletilmiştir.
AK Parti Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Türkyılmaz olarak; isimlerin, kişilerin veya bireylerin değil hep birlikte bir arada omuz omuza Silivrimizi daha güzel bir geleceğe hazırlamak en büyük amacımızdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a ismimin aday adayı olarak ulaşması bile sizlerin desteği ve güveni sayesinde gerçekleşmiş, sizlerin sayesinde beni onurlandıran ve gururlandıran bir tablo olmuştur.
Bu yüzden Silivri Belediye Başkanı Aday Adaylığı süresince bana destek olan tüm hemşerilerime, dava arkadaşlarıma, Yönetim Kurulumuza, Gençlik Kollarımız ve Kadın Kollarımıza, Mahalle Başkanlarımıza,Meclis Üyelerimize ,Sivil Toplum Kuruluşları ve Derneklerimize sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım. 31 Mart 2024 gününe kadar Hasan Türkyılmaz ismiyle değil, siz kıymetli yol arkadaşlarımız ve hemşerilerimizle birlikte bu süreci bir arada, birlikte yürüteceğiz. Desteğini ileten, mesajlarla mektuplarla bizlerle iletişime geçen tüm vatandaşlarımıza, temayül yoklamasına benim için desteklerini sunan tüm AK Partili dava arkadaşlarıma ve desteklerini her an hissedebildiğim tüm Silivrili hemşerilerime tekrar tekrar sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Silivri’mizi Türkiye Yüzyılı idealleri ve Gönül Belediyeciliğini daha ileriye taşımaya ve Yeni, Güçlü, Sağlam ve Birlik-Beraberlik içerisinde bir Silivri için…
“Hazırız, Kararlıyız”.
Hasan Türkyılmaz
 

Editör: Cem Güner