Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) ilk uluslararası organizasyonunu Silivri Belediyesinin ev sahipliğinde Silivri’de gerçekleştiriyor. 19-20-21 Mart tarihleri arasında yapılacak “Türk Cumhuriyetleri ve Akraba Toplulukları Spor ve Kültür Şöleni” organizasyonunun düzenlenmesine ilişkin hazırlanan protokol, Başkan Volkan Yılmaz ve TÖSSFED Başkanı Birol Aydın tarafından imzalandı.

BAŞKAN YILMAZ: “EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR OLMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ”

Protokol imza töreni sonrasında konuşan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Silivri Belediyesi ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu iş birliği ile gerçekleştireceğimiz ‘Türk Dünyası Özel Sporcular Spor ve Kültür Şenliği’ protokolünü, Federasyon Başkanımız Birol Aydın ile birlikte imzaladık. Türk Dünyasında özel sporcular dalında ilk kez düzenlenecek olan organizasyonun ev sahipliğini yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

photo_1673940511

AYDIN: “HER ZAMAN EN İYİYE VE HEP DAHA İLERİYE”

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın yaptığı açıklamada, “Bugün birlikte bir ilke imza attık. Başkanımız Volkan Yılmaz’a, Türk Dünyasının birlik ve beraberliğine yönelik yapılacak uluslararası organizasyona yaptığı ev sahipliğinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Özel sporcularımız ile beraber her zaman en iyiye ve hep daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

photo_1673940547

Editör: Cem Güner