Artık Silivrispor’un geleceğiyle ilgili “kırmızı kitap” diye tabir edebileceğimiz bazı temel kararlar almanın zamanı geldi diye düşünüyorum...

Önümüzdeki hafta Silivrispor kongresi toplanacak. Ancak şu ana kadar yönetime talip olan hiç kimse çıkmadı.

Ortada bir kriz var…

Sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlarda Silivrispor’un anahtarının kaymakama teslim edilmesinden bahsediliyor.

Belediye başkanına çağrıda bulunanlar var…

Parasal sorunlardan bahsedenler var…

Çok değerli Silivrililer,

Silivrispor, sadece belediye başkanlarının değil…

Silivrispor hepimizin…

Artık Silivrispor’un geleceğiyle ilgili “kırmızı kitap” diye tabir edebileceğimiz bazı temel kararlar almanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

Ve buradan çağrıda bulunuyorum;

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’na, hayatta olan eski belediye başkanlarına, yine hayatta olan Silivrispor eski başkanlarına, siyasi parti ilçe başkanlarına, belediye meclis üyelerine, geçmişten günümüze gerek Silivri’nin yönetiminde, gerekse Silivrispor yönetiminde görev almış bütün isimlere, eski sporculara, kendini Silivrili hisseden herkese çağrıda bulunuyorum.

Gelin kongre öncesinde hemen bir Çalıştay oluşturalım. Belediye meclis salonunda toplanalım ve Silivrispor’un geleceğini konuşalım. Herkes düşüncelerini, önerilerini söylesin… Akıl akıldan üstündür…

Silivrispor için en azından fikir bağlamında herkes elini taşın altına koysun. Bu çalıştayda Silivrispor’la ilgili, Silivrispor’un geleceğiyle ilgili prensip kararları alalım ve o şekilde kongreye gidelim.

Silivrispor, sadece belediye başkanlarının değil…

Silivrispor hepimizin…

O halde kararı hep birlikte alalım…