Silivrili oyuncu Sahra Şaş, Disney Plus için çekilecek olan Atatürk dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Fox TV’nin ses getiren iki dizisi Bizim Hikaye ve Kadın’da yıldızı parlayan Sahra Şaş, Disney Plus için çekilecek olan Atatürk dizisiyle dönüyor!

SAHRA ŞAŞ, ATATÜRK DİZİSİNİN KADROSUNDA

28 yaşındaki başarılı oyuncu Sahra Şaş, yer aldığı fenomen dizilerle ve oyunculuk performansıyla kısa sürede öne çıktı. Bizim Hikaye dizisinde Çiçek rolüyle tanındı ve sevildi. Kadın dizisinde ise Berşan rolünü üstlendi. Güzel oyuncuyu son olarak Alev Alev adlı dizide Zeyno olarak izledik.

Güzelliği ve yeteneğiyle beğeni toplayan Sahra Şaş'ın yeni projesi de belli oldu!

Disney Plus'ın 2023'te yayınlayacağı Atatürk dizisinde Sahra Şaş da yer alacak...

Rol aldığı dizilere kattığı başarı yapımcıların dikkatinden kaçmayınca, uluslararası anlamda önem taşıyan Atatürk dizisinden güzel oyuncuya teklif gitti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında yayınlanacak Disney Plus dizisi oyuncu kadrosuyla gündeme gelmeye devam ediyor. Kadroya son katılan isim de Bizim Hikaye ve Kadın dizileriyle parlayan Sahra Şaş oldu.

Aras Bulut İynemli, Songül Öden, Mehmet Günsür ve Emma Watson gibi güçlü isimlerin bir araya geleceği Atatürk dizisinde, Sahra Şaş Makbule Hanım karakterini canlandıracak. Şaş bu projede, Atatürk’ün kız kardeşi Makbule rolü ile uluslararası alanda tanınacak.

SAHRA ŞAŞ KİMDİR?

15 Kasım 1994 tarihinde Silivri'de dünyaya gelen Sahra Şaş, ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Tatar Ramazan adlı dizide yaşamıştır. Muhteşem Yüzyıl, Bizim Hikaye, Kadın, Alev Alev dizilerindeki rolleriyle sivrilen oyuncu ilk, orta ve liseyi Silivri'de okudu.

Editör: Cem Güner