60. Silivri Yoğurt Festivali’nde sahne alan sanatçılar Yıldız Tilbe ve Zara, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı sosyal medya hesapları üzerinden Silivrililer’e teşekkür etti.

YILDIZ TİLBE İLE SİLİVRİ BELEDİYESİ’NİN TEŞEKKÜR YARIŞI

Bizzat kendi kullandığı @yildizzTilbee adlı Twitter hesabından gün içerisinde “Teşekkürler Silivri” yazısını paylaşan Yıldız Tilbe, paylaşımında biri kırmızı ve biri beyaz olmak üzere iki adet kalp ile “çok mutluyum” anlamına gelen dans eden bir kadın emojisi paylaştı.

Silivri Belediyesi’nin kurumsal Twitter hesabı olan @SilivriBel hesabı üzerinden Tilbe’nin bu paylaşımı retweet edilerek “Teşekkürler Yıldız” notuyla birlikte yıldız ve kalp emojisi paylaşıldı.

Yıldız Tilbe de bunun üzerine yukarındaki paylaşımlara cevaben önce kırmızı bir kalp, sonra da kiraz emojisinin ardından “Ben de çok teşekkür ederim” cevabı ile birlikte cümlenin sonunda yeşil yaprak emojisi paylaşımı yaptı.

ZARA INSTAGRAM’DA HİKAYE PAYLAŞIMI YAPTI

Yoğurt Festivali’nin ikinci akşamında Silivri’de sahne alan ünlü sanatçı Zara da @zaramuzik adlı kendisine ait şirket hesabı üzerinden, festivaldeki performansı konusundaki hayran paylaşımlarını tekrar paylaşım olarak paylaştı. Zara’nın bu paylaşımlardan birinin üzerine @BBVolkanYilmaz yazarak Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ı da etiketlediği dikkat çekti.

22-1

33

Editör: Cem Güner