Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Özel, supersilivri.com'u ziyaret etti.

Genel Yayın Yönetmeni Cem Güner’le görüşen Özel; şimdiye kadar MHP’nin çeşitli seçim kampanyalarında aktif görev aldığını belirterek; “Genelde Ar-Ge çalışmalarında ekip içinde bulunuyordum. Şahsım adına bir adaylığım yoktu. Bu dönemde partimin fikirlerine katkı sunabileceğime inanıyorum, ülkenin bu günkü şartlarında siyaset yapma ortamı genel seçimlerde bulunduğu için aday adaylığı kararı aldım” dedi.

Esnafın önemli bir mihenk taşı olduğuna vurgu yapan Özel, şu ifadeleri kullandı:

Pandemi ve enflasyon nedeniyle esnafın çektiği sıkıntılar var. Esnafların sorunlarını dile getirmek, çözmeye çalışmak ve engelli bireylerimiz yaşamın içinde kendilerine yer bulmak için çalışmalarımız olacak. Kadın hakları her zaman önemli. Son on yıldır bu konudaki çalışmalar daha bilinçli bir şekilde yürütülüyor. Daha da iyi olacağını düşünüyorum.

100 Yıllık bir Cumhuriyetimiz var. 20 yıldır da istikrarlı bir şekilde hizmetler yapılıyor. Bunların devamı niteliğinde olan projeler var. Her şeyden önce karşı ittifaktaki belirsizlik, milletimize zarar verir düşüncesindeyiz. Bu belirsizliği Cumhur İttifakı olarak aşmak istiyoruz. Milletvekilliği veya Bakanlık pazarlığı değil de kayıtsız şartsız Türkiye için, sorunlarını nasıl aşabiliriz onun desteği içindeyiz

Mehmet Ali Özel kimdir?

23 Ekim 1994 yılında Adana doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Adana’da tamamladı. 2013 yılında Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslarası İşletme Bölümü’nden 2018 yılında mezun oldu.

İş yaşamına başlayan Özel aynı zamanda MHP’nin çeşitli seçim kampanyalarında da aktif görev aldı.

Editör: Cem Güner