Videolu haber

Silivri Fener Mahallesi Muhtarı Muharrem Eren, Silivri Belediyesi tarafından düzenlenen tohum dağıtım töreninde kürsüye gelerek konuşma yaptı.

Eren; köylere olan ilgisinden ve Fener Mahallesi'ne (köyüne) yaptığı hizmetlerden dolayı belediye başkanı Volkan Yılmaz'a teşekkür etti.

Konuşması sırasında ima yoluyla önceki dönem belediye başkanı Özcan Işıklar'dan da bahseden Muhtar Eren; "...Fener Mahallemiz’e geçmiş yıllarda stat yaptık…. 10 yıl görevde kalanlar, devekuşu gibi kafasını kuma soktu…Koca Reis geldi, kuvvetli bir alkış rica ediyorum. Stadımıza 400 kişilik kapalı tribün yaptı… Soyunma odaları, hakem odaları yaptı… Biz de amatör maçlarımızı burada oynamaya başladık. Namağlup olarak Volkan Başkanım’ı ve sizleri gururlandırdık. Fener Köyümü tekrar birinci amatöre çıkardık… Şimdi oraya sağlık evi yapıyoruz, ebe lojmanı yapıyoruz, kapalı Pazar yeri yapıyoruz, millet bahçesi yapıyoruz… Fenerköy Spor Kulübü’ne idare binası yapıyoruz. Yaklaşık maliyet 20 trilyon… Şaka değil arkadaşlar… Biz bunu gidip Bulgarda’da yerdik… Hizmet olarak sizlere sunuyoruz. O da Volkan Başkanım’ın sayesinde…" ifadelerini kullandı.

Videolu haber

Editör: Cem Güner