CHP Silivri İlçe Örgütü içerisinde öyle bir kazan kaynıyor ki; bu kazanında ne ararsanız var…

Birbirinin kuyusunu kazanlar mı istersiniz, bir takım sözde yerel gazetecilerle abuk subuk ilişkiler içerisine girerek avantaj elde edeceğini zannedenler mi istersiniz, siyasetin her türlü hile-i şeriyyesine tenezzül edenler mi istersiniz ne ararsanız var…

Geçen yazımda da belirtmiştim; eskiden Silivri’de gazetecilik yaptıktan sonra “Atatürk’e hakaret” ve “terör örgütü propagandası” gibi suçlamalarla başı adliyeyle belaya girdikten sonra hapsi boylamamak için soluğu yurt dışında alan; saçı sakalı birbirine karışmış, mandıra filozofu görünümünde bir meczup bulunuyor.

İşte bu meczup; etik dışı siyasetin Silivri’deki mimarlarından Özcan Işıklar tarafından kendi menfaatlerine göre güya algı oluşturabilmesi için kiralanmış durumda…

Söz konusu meczup; özellikle CHP içerisinde aday adaylarının bir bölümüne şantaj yaparak para istiyor… İlçe yönetiminin desteğiyle bazılarından para alıyor… Para alamadıklarının isimlerini “Kara Liste” adı altında sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Aklınıza ne kadar etik dışı iş geliyorsa neredeyse hepsini yapıyor…

Bu meczup tarafından geçtiğimiz günlerde partinin aktif isimlerinden; evli barklı, çocuk sahibi, saygın bir işi olan genç kadınla ilgili argonun son derece rezil kelimeleri kullanılarak hakaret içerikli paylaşımlar yapıldı.

Paylaşımdan üç gün sonra aynı zamanda hakarete uğrayan kadının aile dostu olan belediye meclis üyesi aday adayı avukat; meczup tarafından gerçekleştirilen propaganda içerikli canlı yayına katıldı.

Partide düzen, nizam, intizam, ilke, etik kurallar falan hiçbir şey kalmadı…

Neredeyse herkesin hedefi yerel seçimi kazanarak belediyenin rantına ulaşabilmek…

Ne yazık ki bir çok aday buna kilitlenmiş durumda…

CHP Silivri ilçe yönetimi; Özcan Işıklar’ın talimatı üzerine bu meczuba kol kanat geriyor.

CHP Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Doruk Bulut; bu meczubun yurt dışında rahatlıkla marifetlerini sürdürebilmesi için gerekli finans desteğini sağlıyor.

Doruk Bulut’la yapışık ikiz gibi seçim çalışmaları (!) yürüten belediye başkan yardımcısı aday adayı Can Ayata aynı şekilde bu meczubun destekçileri arasında.

Doruk Bulut’un ekibinin içerisinde bulunan belediye meclis üyesi aday adayı Sibel Işıköndeş’in eşi Ersoy Işıköndeş de yine aynı meczubun destekçileri arasında.

Belediye başkan aday adayı Bora Balcıoğlu; söz konusu meczuba para gönderiyor…

Ne kadar etik dışı ve anormal iş varsa “marifet” zannediliyor…

Güya halkın umudu olması gereken koskoca CHP’nin Silivri İlçe Örgütü; kendine hayrı olmayan bir meczubun oyuncağı olmuş durumda…

CHP Silivri İlçe Örgütü nerdeyse acınacak hale geldi…

Sakın bunlara oy falan vermeyin; sizin bildiğiniz CHP bu CHP değil…