MHP İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz'ın babası Hacı Hamdi Arkaz Silivri'de kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili ve Özel Silivri Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hayati Arkaz’ın babası Hacı Hamdi Arkaz için Silivri Piri Mehmet Paşa Camii’nde ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, TBMM eski Başkanı İsmet Yılmaz, İlhan Kesici, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Alparslan Doğan ile MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın başta olmak üzere çok sayıda milletvekili ve vatandaşın katıldığı Arkaz’ın cenazesi Silivri Yeni Mezarlık’ta toprağa verildi.

95 yaşında yaşamını yitiren Hacı Hamdi Arkaz, Özel Silivri Anadolu Hastanesi Genel Koordinatörü Mustafa Arkaz’ın da babasıydı.

Arkazlar, cenazeden sonra hastane binasında başsağlığı dileklerini kabul etti. Ziyarete gelenler arasında TBMM Başkanvekili Celal Adan ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız başta olmak üzere çok sayıda üst düzey MHP yöneticisi ve milletvekili dikkat çekti.

Gözden kaçırmayın

Cenaze programı belli oldu Cenaze programı belli oldu