(Videolu haber)

Silivri Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Sami Barlas, belediye meclis toplantısında yaptığı konuşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında eleştirel ifadeler kullandı.

Barlas’ın konuşmasından konu başlıkları şu şekilde:

Girdiği 10 seçimin tamamını kaybettiği halde yaşadığı hiçbir yenilgiyi üzerine almayan, değişim isteklerine karşı çıkarak sorumluluğu çalışma arkadaşlarına yükleyen, yenilirken bile 0,5 puanlık partilere 40 vekillik bağışlama cömertliği gösteren, yenilginin faturasını Mustafa Kemal’in milletlin efendisi diyerek yücelttiği köylülere kesen, tüm bunlara rağmen buradayım diyerek masayı yumruklayan ve genel başkanlık koltuğunu koruma başarısı gösteren Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu tebrik ediyorum.

Milletimiz, büyükşehir başta olmak üzere hiçbir vaadini yerine getirmeyen CHP’lilere güvenilmeyeceğini bir kez daha tescil etmiştir.

CHP belediyecilikten anlamaz demiştik…

Ancak üzülerek görmekteyiz ki İBB Başkanı başta olmak üzere İstanbul’daki CHP’li belediyelerin bir çoğu dönemlerini ağır bir başarısızlıkla tamamlamak üzeredir.

Maalesef CHP tarafından yönetilen İstanbul’un 4 yılın ilk yılını şov, reklam ve tatillerle harcayan, son iki senesin, Cumhurbaşkanlığı rüyasıyla geçiren, son günlerde CHP genel başkanlığı rüyalarıyla İstanbul’un vaktini ve geleceğini çalan bir yönetimin elinde heba oldu.4

Namus yeminine sahip çıkmaması…

(Videolu haber)

Editör: Cem Güner