Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Bora Balcıoğlu, kalabalık bir ekiple birlikte Çanta’da esnaf ve kahvehane ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaret sırasında Çanta Balaban Mahallesi Muhtarı Hasan Susulu tarafından karşılanan Balcıoğlu’na Silivri Belediye Meclis Üyesi Ömer Ercan ile meclis üyesi aday adayları Ebru Akgün Pekel, Şahin Dirik, Murat Okan, Özay Gürses, Özkan Özkök, Tamer Bıyıklı ve çok sayıda partili de eşlik etti.

Çanta'da vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Bora Balcıoğlu, normalde adaylaşmadan köy ve mahalle gezilerine başlamayı düşünmediğini ifade ederek; Çanta’daki vatandaşlardan gelen yoğun talepleri kırmamak adına sahaya indiğini, ilerleyen günlerde benzer başka programlar da gerçekleştirebileceğini, özellikle adaylaştıktan sonra maratonun iyice yoğunlaşacağını söyledi.

Adaylık konusunda son derece iddialı ve inançlı olduğuna da dikkat çeken Balcıoğlu, yapılan her kamuoyu araştırmasından alnının akıyla çıktığını ve halkın desteğine güvendiğini de sözlerine ekledi.

image4-1

Deprem Silivri'den hissedildi Deprem Silivri'den hissedildi

image2-1

image0-1

Editör: Cem Güner