banner562

banner561

banner646

Akgün Duru: Sonuçlar değişecektir

Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru, sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı mesajda kötü gidişatın farkında olduklarını ancak bu sürecin değişeceğini vurguladı.

banner627
Spor 22.10.2017, 12:45 22.10.2017, 13:16
Akgün Duru: Sonuçlar değişecektir
banner614
banner636

Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklamada; kötü gidişatın farkında olduklarını ve bu sürecin değişeceğini söyledi. Kasaba Grubu'nun kulüp ek binasına siyah çelenk koyarak yapmış olduğu istifa çağrısına da değinen Duru, Kasaba'nın ihanet içerisinde olduğunu söyledi.

Akgün Duru'nun sosyal medya paylaşımı şu şekilde:

Taraftar grupları neden kurulur? Takıma destek olmak, moral vermek, tezahüratlarla stadlarda takımın 12. adamı olabilmek için. Ama malesef bizim taraftar gruplarımızdan biri bu amaçlardan ziyade oyuncuları kendi sahalarında tedirgin etmek, yuhalamak, teknik kadroyu ve yönetimi sürekli istifaya çağırarak takımın motivasyonunu yerle bir etmek için kurulmuş gibi! Takım sevdası yense de yenilse de takımının yanında olmayı gerektirir. Yönetimi sevmeyebilirsiniz, değişmesini isteyebilirsiniz ama bunu her maç sonrası "yönetim istifa" nidalarıyla ya da yönetimden kimsenin olmadığı akşam saatlerinde sadece teknik kadro ve futbolcularımızın olduğu lojmana siyah çelenk bırakarak yapamazsınız! Bu sadece oyuncularımızın motivasyonunu, moralini, özgüvenini sarsmak için yapılmış bir harekettir ki bu davranış takıma büyük ihanettir! Sabotajdır! Takım kaybetsin diye yapılmış bir provakasyondur! Her ne gerekçeyle yapıyorsa bunu yapan taraftar grubu gaflet ve ihanet içindedir! Taraftar değildir!!! Provakatördür!!! İlla bir tepki verecekseniz gündüz saatlerinde yöneticilerin mekanı olan idari binaya koyarsınız o çelengi ki bu da bir şey değiştirmez! Çünkü kulüp yönetimleri on tane taraftar istiyor diye değişmez! Mevcut başkanın görev süresi bitince şuan çıkarlarını gözettiğiniz başkan adayı, gelir genel kurula kazanır. Başkan değişir! Tekrar ediyorum! Kulüp başkanı genel kurul oyları ile seçilir! Takımın motivasyonunu bozan, futbolcuları kendi sahasında oynamaktan çekinir hale getiren sözde taraftar grupları istiyor diye değil! 


Değerli Silivrispor sevdalıları! Şimdiye kadar aldığımız sonuçlar tabiki istenen seviyede değil bunun ziyadesiyle bilincindeyiz. Ama şimdiye kadar maç alamamız bundan sonra bu sonuçların değişmeyeceği anlamına gelmez asla! Sizden isteğimiz bizlere, iyi niyet ve çabalarımıza, teknik kadromuza ve futbolcularımıza inanmanız ve güvenmenizdir. Ben Akgün Duru olarak Silivrispor'umuzun başına tepeden gelmedim bazı provakatörlerin dediği gibi. Her yönetim döneminde maddi manevi desteğimi yıllardır asla esirgemedim esirgemem. Genel kurulumuzun gösterdiği teveccüh ve güven bu emeklerin sonucuydu. Lütfen siz de bize inanın. Lig uzun bir süreç! Biz Silivri olarak kötü niyetlilere karşı birlik olursak başaramayacağımız hiçbir şey olamaz...

Yorumlar (0)
29°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 09 Ağustos 2020
İmsak 04:21
Güneş 06:01
Öğle 13:15
İkindi 17:06
Akşam 20:18
Yatsı 21:51
Günün Karikatürü Tümü