banner477

banner476

banner483

Esnaf kan ağlıyor Koçer meyhaneden çıkmıyor

Silivri esnafı ekonomik kriz altında inlerken SİBESO Başkanı ve arkadaşları meyhanelerden sosyal medya paylaşımları yapıyor.

Ekonomi 19.09.2019, 20:41 19.09.2019, 20:52 Cem Güner
Esnaf kan ağlıyor Koçer meyhaneden çıkmıyor
banner490

Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SİBESO) Başkanı Nuray Koçer ve Yeni Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan bir grup arkadaşı ile birlikte İzmir'e gitti.

İzmir'de bulundukları süre içerisinde bir meyhaneye giden Koçer ile Çalışkan ve beraberindekiler sazlı sözlü eğlence sırasında ellerinde rakı şişe ve kadehleri ile sosyal medya paylaşımları yaptı.

Ekonomik kriz altında işlerinin bozulmasından dolayı zor günler geçiren Silivri esnafı, mevcut pozisyonu gereğince kendileri için proje üretmesi gereken SİBESO Başkanı Nuray Koçer'in keyifli bir şekilde sazlı sözlü gece kulüplerinden görüntülerinin paylaşılmasına tepki gösterdi.

Yorumlar (4)
Darpane 3 hafta önce
Vur patlasın çal oynasın.esnaf kimin umurundaki?sokaklarda bir sıcak kucaklama o kadar...plan, proje ,hedef hiç birşey yok.vur patlasın çal oynasın....
Yakup 3 hafta önce
Neden şikayet ediyorsunuz ki
Havadan helikopterleri indiler oraya
Seçmesini bilemediniz
Ali 3 hafta önce
Bu kişi esnaf sanatkarlar odasında yönetim kurulu üyesi ikende yönetim kurulunda görev alan kişiler arasında oda mevzuatınında en az bilgi sahibi olan kişi idi esnaf seçti fakat esnaf sanatkara daha fazla hizmet vermesi beklenemez esnaf esnafın sorunlarını bilen çözüm önerileri üreten dirayetli birini seçmeleri gerekir.
Adem 3 hafta önce
Bu adamlar atamayla gelmedi ya biz sectik siz seçtiniz onlarda orada
Kızmaya kimsenin hakkı yok
16°
sisli
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:42
Güneş 07:07
Öğle 12:55
İkindi 16:01
Akşam 18:34
Yatsı 19:53
Günün Karikatürü Tümü