Silivri eski Belediye Başkanı Selami Değirmenci, Kent Konseyi tarafından düzenlenen “Kentin Şahitleri” adlı sohbet programına katıldı.

Silivri’de 1989 ila 2004 yılları arasında belediye başkanlığı görevinde bulunan Selami Değirmenci, Kent Konseyi tarafından düzenlenen “Kentin Şahitleri” adlı sohbet programına katıldı.

Kent Konseyi Başkanı Kamil Bilici'nin moderatörlüğünü üstlendiği sohbet programında okul yıllarından itibaren Silivri'de yaşadıklarını anlatan Değirmenci, 15 yıl süren belediye başkanlığı döneminden de bahsetti. Dönemin şartlarında Silivri için çok şey yaptıklarını belirten Değirmenci; 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Silivri'nin menfaatleri doğrultusunda etkili olmaya devam edeceğini söyledi.

Sohbet programına MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, eğitimci Can Dağaşan, Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, eski belediye meclis üyesi İbrahim Çeşmecioğlu ve supersilivri.com Genel Yayın Yönetmeni Cem Güner, gazeteci Fatma Sarıbıyık Yıldırım ile birlikte çok sayıda vatandaş da izleyici olarak katıldı.

Gözden kaçırmayın

Selami Değirmenci ile sohbeti kaçırmayın Selami Değirmenci ile sohbeti kaçırmayın