MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, kış şartları dolayısıyla karla mücadele konusunda Silivri Kaymakamı Toğan ile Belediye Başkanı Yılmaz'a teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, kış şartları dolayısıyla oluşan kar ve tipi ile mücadele çalışmaları sırasında başarılı olunduğunu belirterek bir teşekkür açıklaması yayımladı.

Yalçın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

24 Ocak günü akşam saatlerinden itibaren İstanbul’da etkisini gösteren kar yağışı Silivri’mizde de etkili olmuştur. Merkez mahallelerimiz dâhil olmak üzere, Silivri’miz beyaz örtüyle kaplanmıştır.

Mevsim şartlarının bir sonucu olarak karşımıza çıkan kar yağışını, vatandaşımız nezdinde çileye dönüşmeden doğal güzelliğini yaşayarak geride bıraktık. Tabi ki bu güzelliğin yaşanmasında bazı hususlar vardır ki, büyük etki etmiş ve sürece yön vermiştir.

Gözden kaçırmayın

Belediye meclisi Cuma günü toplanıyor Belediye meclisi Cuma günü toplanıyor

ilgili kurumları günler öncesinden uyarılarını yapmış, başta Kaymakamlığımız ve Belediyemiz gerekli tedbirlerini almıştır. Araç, ekipman, malzeme ve personel konusunda üst düzey hazırlık yapılmıştır. Kar yağışının başlamasıyla birlikte tüm ekipler adeta seferber olmuştur.

Kaymakamımız Sayın Tolga Toğan ve Silivri Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz sabahlara kadar ekiplerin başında bulunmuşlardır. Hiçbir vatandaşımızın mağdur edilmemesi herkesi mutlu ve memnun etmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak gözlemlediğimiz budur. Dolayısıyla Silivrili hemşehrilerimizin kazasız, belasız bir kar yağışı geçirmelerini sağlayan Kaymakamımıza’, Belediye Başkanımız’a, devletimizin ilgili kurumlarına, özellikle de belediye personellerimize teşekkür ederiz.