banner670

banner669

Yalçın: İlçe Spor Müdürü kime hizmet ediyor?

MHP Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Zafer Yalçın, İlçe Spor Müdürü Sinan Büyükparmaksız'ın' AK Parti militanı gibi hareket ettiğini söyledi.

banner675
Siyaset 03.03.2015, 13:20
Yalçın: İlçe Spor Müdürü kime hizmet ediyor?
banner614
banner636

Silivri İlçe Spor Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta içerisinde organize edilen 2. Abdülhamit Han’ı anma etkinliğine davet edilmeyen Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Zafer Yalçın yaptığı basın açıklaması ile İlçe Spor Müdürü Sinan Büyükparmaksız'ı hedef adı.

banner765
Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Zafer Yalçın'ın yazılı açıklaması şu şekilde:

“Geçtiğimiz hafta içinde ilçe spor müdürlüğü tarafından organize edilen 2. Abdülhamit Han’ı anma etkinliğine partimizin davet edilmemesini manidar buluyoruz. Sadece biz değil ilçe Kaymakamımız Faruk Bekarlar, diğer partilerin ilçe temsilcilikleri, kamu kurum ve kuruluşları bu anlamlı etkinliğe davet edilmemesinin bir açıklaması mutlaka vardır. Bizim için ilçe spor müdürlüğünün etkinliğine katılıp katılmamak önemli değil. Asıl olan bu etkinliğe sadece tek bir partinin davet edilmesidir. Bizleri yok sayan bir zihniyeti bizlerde yok sayarız. Partimizle veya ilçemiz kamu kurum ve kuruluşlarıyla bir derdi olan bir kurumun tarafsızlığından da şüphe ederiz. Yine inanıyoruz ki ilçe spor müdürü Sinan Büyükparmaksız’ın bu konu ile ilgili bir açıklaması mutlaka olacaktır ve biz Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanlığı olarak bu durum ile ilgili açıklamayı bugüne kadar bekledik. Kendisine Silivri’deki görev süresince başarılar dileriz” dedi.

banner758
Yorumlar (0)
25
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 05:13
Güneş 06:39
Öğle 13:04
İkindi 16:33
Akşam 19:18
Yatsı 20:39
Günün Karikatürü Tümü