banner670

banner669

banner728

Volkan Yılmaz'ın başarısı TBMM gündeminde

MHP İstanbul Milletvekili Dr. Hayati Arkaz, TBMM Genel Kurulu'nda konuştu.

banner675
Siyaset 14.04.2021, 17:23
banner614
banner636

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 3. Bölge Milletvekili Dr. Hayati Arkaz, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın sergilediği ve tüm İstanbul'a örnek olarak gösterilen başarılarını TBMM'de gündeme getirdi.

Arkaz, konuşması sırasında; Volkan Yılmaz'ın üretken belediyecilikteki başarısına ve Silivri Belediyesi'nin tarihinde ilk defa fazxla veren bütçesine dikkat çekti.

MHP İstanbul Milletvekili Dr. Hayati Arkaz'ın konuşması şu şekilde:

“Geçtiğimiz hafta Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri Belediyesi'nin tarihinde ilk defa bütçe fazlası verdiğini açıkladı.

Lider Devlet Bahçeli Bey'in dediği gibi, “Belediyecilik; dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Vatan sevgisi, millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir.”

Silivri Belediyesi, Milliyetçi Hareket Partisi'nin üretken belediyecilik anlayışını, Silivri başta olmak üzere tüm İstanbul halkına göstermektedir.

Bu vesile ile Başkan Volkan Yılmaz'a ve ekibine Silivri halkı ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum.”

Yorumlar (1)
Önder Yargı 3 hafta önce
Bizde bu sözlerin tamamına katılıyoruz. Silivri uzun zamandır görmediği hizmeti görüyor. Bizlerde bunu görüyoruz.. Teşekkürler
12
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 09 Mayıs 2021
İmsak 04:03
Güneş 05:46
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:16
Yatsı 21:51
Günün Karikatürü Tümü