banner670

banner669

TÜGVA Silivri'de kan değişimi

Türkiye Gençlik Vakfı Silivri İlçe Temsilcisi Salim Çavdar görevini Hasan Özen'e devretti.

banner675
Siyaset 13.05.2020, 17:38
TÜGVA Silivri'de kan değişimi
banner614
banner636

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Silivri Şubesi'nde değişim yaşandı.

Silivri İlçe Temsilcisi Salim Çavdar, görevini Hasan Özen'e devretti.

Salim Çavdar, konuya ilişkin olarak sosyal nedya üzerinden şu paylaşımda bulundu:

“Kıymetli dostlar, yaklaşık 3,5 yıl önce kuruculuğunu üstlendiğim TÜGVA Silivri İlçe Temsilciliği vazifesini bugün itibariyle değerli yol arkadaşım Hasan Özen kardeşime devrediyorum. Görev sürem boyunca Silivri'de yüzlerce farklı etkinlikte binlerce ortaokullu, liseli ve üniversiteli kardeşlerimizle bir araya geldik. Nesil yetiştirme iddiasını ortaya koyup bu doğrultuda hiçbir karşılık beklemeden faaliyetler gerçekleştirdik. Sadece gençlerin düşündüğü, ürettiği, karar aldığı, uyguladığı ve neticelendirdiği bu organizasyonun bir parçası olmaktan hayatım boyunca gurur duyacağım. Bana çok şey katan bu tecrübeyi yaşama vesile olan herkese, benimle beraber gecesini gündüzüne katan milli ve manevi değerlere sahip bir nesil yetişmesi için fedakârca çalışan tüm ekip arkadaşlarıma ve bizi daima destekleyen kıymetli büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum. Sn. Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna TÜGVALI kardeşlerimin sahip çıkacağına yürekten inanıyorum. Büyük bir gurur ve onurla TÜGVA'mızın hizmet sancağını devrettiğim Hasan Özen Başkanıma ve teşkilatımızın tüm kademelerinde bulunan kıymetli yol ve dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Ve sözlerime hep bir gün yapmak istediğim şekilde Üstad N. Fazıl'ın şu dörtlüğü son vermek istiyorum;

“Gideriz nur yolu izde gideriz,

Taş bağırda sular dizde gideriz,

Bir gün akşam olur bizde gideriz,

Kalır dudaklarda şarkımız bizim...”

HASAN ÖZEN, TEŞEKKÜR ETTİ

TÜVGA Silivri Şubesi başkanlığı görevine getirilen Hasan Özen de  sosyal medya üzerinden görev değişimine ilişkin şu açıklamada bulundu:

“TÜGVA Silivri İlçe Temsilciliği görevini şahsıma tevdi eden muhterem İl Başkanım Emrullah Şanlan'a şahsıma bu görevi layık gören TÜGVA Genel Başkan Yardımcım İbrahim Beşinci, İl Teşkilat Başkanım Ömer Faruk Toktekin ve İlçe Başkanım Salim Çavdar''a teşekkür ederim. Mensubu olduğumuz kadim medeniyetin inşasında biz gençlerin omuzlarında yükselecek olan bu dava taşını daha ileriye taşımanın heyecanı ve gayretiyle, yönetimimizle birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak 05:53
Güneş 07:18
Öğle 12:53
İkindi 15:49
Akşam 18:18
Yatsı 19:38
Günün Karikatürü Tümü