banner670

banner669

Tehdit gibi ifadeler

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, İBB yöneticileri hakkında çok sert bir paylaşımda bulundu.

banner675
Siyaset 22.12.2020, 12:58 22.12.2020, 13:05
Tehdit gibi ifadeler
banner614
banner636

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Şeb-i Aruz töreninde Ezan ve Kur'an-ı Kerim'in Türkçe okunmasına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Bozoğlu, paylaşımınında oldukça sert ifadelere yer verdi.

Bozoğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Susayım susayım diyorum da dayanmak ne mümkün! İBB nin düzenlediği Şeb i Aruz törenini türkçe gerçekleştirmekte nedir? Burada ne amaçlanmaktadır? Bu neyin provasıdir? Maksatlı provakasyon mu yapılmaktadır? Rahmetli sn Adnan Menderes in yıllarca verdiği mücadele ne içindi. Tavsiyem bu halkın bu kadim milletin sınır uçları ile oynamaniz. Çünkü asla böyle konuları affetmez ve günü geldiğinde kesinlikle değerlendirir misliylede cevabını verir."

Yorumlar (3)
İbrahim KÖMÜR 11 ay önce
Şebb-i Aruz devriyeyi senesinde, IBB'nin yapacağı törenlerde Kur-an'ı Kerimin Türkçe okunması çalışmalarına AKP Silivri İlçe Başkanı Sayın Mutlu BOZOĞLU boyundan büyük laf etmiş. İnsan bilmediği,aklının ermediği her topa girerse futbol takımınıñ 90+6'da yediği gola benzer. Sayın BOZOĞLU sizin parti olarak derdiniz Kur-an'ın Türkçe yada Arapça okunması değil.Sizin derdiniz yaptıklarınızdan,söylediklerinizden kimsenin bir şey anlamama çabası. Kur-an'ı Kerim Arapça okunursa %10'u, Türkçe okunursa %100'ü anlar. Sizin derdiniz yalandan maske ettiğiniz,miting meydanlarında salladığınız Kur-an'ı Kerimi toplumun anlamasını istemediğimizden kaynaklanıyor. Bunun üzerinden toplumu kamplaştırma, ayrıştırma politikanızı,toplum çözmeye başladı. Artık toplum sizin bu politikalarınızdaki Kur-an, Menderes, Osmanlı vs.hikayelerinize inanmıyor. Zorlamayın bence Abbas yolcu,gidici be kardeşim. YOLCU YOLUNDA GEREK. Sayın Mutlu BOZOĞLU,anlayın artık,Bu devren, bu saltanat veya Saltanat özlemi içinde olanların devranıda böylece bir daha hortlamamak üzete sona erecek diye düşünüyorum,bu toplumun ferasetine sonsuz güveniyorum.
Saygılarımla
NOT; Bu düşüncelerim şahsımı bağlar.
İLHAN KALAMAZ. 11 ay önce
İlkat garibesi bir atama şahsiyet namaza niye Türkçe ile başlıyorsun niyet ettim niyet eyledim Allah rızası icin namaza uydum hazır olan imama veya hangi namazı kılacaksan onu söylüyorsun namaz sonunda ise Allaha dualarınızı Türkçe adeta yalvararak söylüyorsunuz kabul olsun diye akıl fakirisiniz hala dini siyasete alet ediyorsunuz .
Ufuk güler 11 ay önce
28 şubat türü baskı dönemleri Allahın izniyle bir daha gelmemek üzere bitmiştir.insanların dini duygularıyla sorun yaşayanların sonu herzaman hüsran olmuştur.hem bu dünyada hemde öbür tarafta.
15
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak 05:53
Güneş 07:18
Öğle 12:53
İkindi 15:49
Akşam 18:18
Yatsı 19:38
Günün Karikatürü Tümü