banner670

banner669

banner773

Karakoç: Berker Esen'e yapılan kıskançlıktır

CHP Silivri Gençlik Kollarında yaşananlar üzerine CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Recep Karakoç bir açıklama yaptı.

banner675
Siyaset 16.10.2014, 12:41
Karakoç: Berker Esen'e yapılan kıskançlıktır
banner614
banner636

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Gençlik Kollarında yaşananlar üzerine CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Recep Karakoç bir açıklama yaptı.

Karakoç yapmış olduğu açıklamada “Silivri’de herhangi bir sorun yoktur. Mevcut Başkanımız Berker Esen’in yönetici arkadaşlarının üniversite dolayısıyla şehir dışına çıkmalarından dolayı bir imza sorunu oluşmuştur. Bahsedildiği üzere usulsüzlük değil, usulü bozmamak adına yönetimini tamamlama çalışmaları yapmak yerine, mahalle mahalle, sokak sokak gençleri örgütleme çalışmaları yapmıştır. Yerel Medya’da bahsedilen usulsüzlük nedeniyle alınma haberleri ve olağan toplantımızı gece operasyonu ile nitelendirmiş olmaları kati suret ile yanlıştır. Göreve kısa bir süre önce başlamış bir başkanımız olarak 900 kilometrekareye  yakın bir alanda 35 mahalle de örgütlenme çalışmaları yaparak gençleri partimize kazandırmaya çalışan bir arkadaşımızı usulsüzlük yapmakla suçlamak en net şekilde kıskançlık içerisinde yapılmış bir gaflettir.

banner765
Berker Esen tavrı, parti terbiyesi ve çalışkanlığı ile bizlerin şu anda çalışmaktan mutluluk duyduğu bir başkanımızdır. Bu şekilde çalışan bir arkadaşımızın kim ne kadar karşısında ise bizde o kadar arkasındayız.  Bu süreç en kısa sürede rayına oturacak ve Silivri’de ki tüm partililerimizin takdirini kazanmış Gençlik kolları Başkanımız olarak Berker Esen arkadaşımızla ve daha güçlü bir yönetim ile yolumuza devam edeceğiz. “

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla duyururum.

Recep KARAKOÇ

CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı

banner758
Yorumlar (0)
22
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:29
Akşam 19:13
Yatsı 20:33
Günün Karikatürü Tümü