banner670

banner669

Işıklar muhtarlarla buluştu

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar Silivrili muhtarlarla biraraya geldi. Işıklar, uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirterek "birlikte çalışabilmenin ortak dilini tutturduk" diye konuştu.

banner675
Siyaset 12.02.2014, 13:57
Işıklar muhtarlarla buluştu
banner614
banner636

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, 2014 yerel seçimleri öncesindeki çalışmaları kapsamında Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren ve Dernek Üyeleriyle kahvaltıda biraraya geldi. Işıklar’a CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ve Silivri Belediyesi Meclis Üyeleri eşlik etti. Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Işıklar muhtarlarla buluştuğu kahvaltıda gerçekleştirdiği konuşmasında, “Doğal olarak siyasi bir partiden bu yarışın içine giriyoruz. Ancak seçildikten sonra partili kimliğimizi bir kenara bırakıyoruz. Ben 5 yıl boyunca bunu hiç öne çıkartmadım ve sizlere de bu gözle bakmadım. Geçen süreçte sizlerle çalışabilmenin ortak dilini tutturduğumuza inanıyorum” dedi.

IŞIKLAR: SİZLERLE, SİLİVRİ’YE HİZMETİN ORTAK DİLİNİ TUTTURDUK

Silivri’ye hizmetin ortak dilini tutturduklarına inandığını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar muhtarlara yönelik konuşmasında şunları kaydetti: “İşin doğası olarak bizler siyasi partilerden aday oluyoruz. Ancak göreve geldikten sonra bu kimliğimizi bir kenara bırakarak sizlere hizmet etmenin çabasını içine giriyoruz. Ben geçen 5 yıl boyunca siyasi yönümü hiçbir şekilde öne çıkartmadım ve sizlere de bu gözle hiç bakmadım. Tek amacımızın Silivri’ye hizmet etmek olduğu inancı içerisinde birlikte çalışabilmenin ortak dilini tutturduğumuzu düşünüyorum. Beraber yönetmek konusunda sizlerle daha ileriye gideceğimize inanıyorum.”

“YASANIN BİZDEN ALDIĞINI KENDİ İÇİMİZDE DÜZENLEYECEĞİZ”

 Muhtarlıkları mahalle temsilciliğine dönüştüreceğiz. Yasanın bizden aldığını biz kendimiz düzenleyerek, hizmetin zamanında ve gerektiği şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Belediyeciliği mahalle belediyeciliğine dönüştüreceğiz. Zaten böyle çalıştık şimdi daha kurumsal bir yapı haline getireceğiz. Bu yapının kontrollerini de aylık olarak sizlerle birlikte yapacağız.

“KENDİMİ SİZLERE EMANET EDİYORUM”

Bu ayın 19’undan sonra sizlerle geleceğe dair projelerimizi de paylaşacağız. Bunlar öyle uçuk kaçık şeyler olmayacak. Tamamen hayatı kolaylaştıran, Silivri halkının gereksinimlerini ön planda tutan projeler olacak. Çamur at izi kalsın anlayışından uzak biz yapacaklarımızı anlatacağız. Ve neticesinde sizlerle birlikte Silivri’ye çok daha güzel hizmetler yapacağımıza yürekten inanıyorum. Bu noktada sizlerden desteklerini bekliyor, bir kardeşiniz olarak kendimi sizlere emanet ediyorum.

banner765
KARES’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar ile köy ve mahalle muhtarlarının biraraya geldiği kahvaltıda ayrıca Kavaklı Mahallesi Muhtarı Celil Kares’e sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

 

 

banner758
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 05:20
Güneş 06:45
Öğle 13:02
İkindi 16:26
Akşam 19:08
Yatsı 20:27
Günün Karikatürü Tümü