banner670

banner669

Işıklar: Ancak yosun olurlar

Özcan Başkan Işıklar, gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında Yolçatılı hemşerileriyle bir araya geldi.

banner675
Siyaset 13.03.2014, 10:21
Işıklar: Ancak yosun olurlar
banner614
banner636

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, ekip arkadaşlarıyla birlikte köy köy, mahalle mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Yolçatılı hemşerileri tarafından sevgi seliyle karşılanan Işıklar’a, CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adayları da ziyaretinde eşlik etti.

 

MUHTAR ERKAL; “BAŞKANIMIZ HİÇBİR TALEBİMİZE HAYIR DEMEDİ”

Yolçatı Muhtarı Cemalettin Erkal Işıklar’a teşekkür ederek; “Beş yıl boyunca görev yaptım. Ne zaman, ne istesem başkanımız hayır demedi. Kaldırımlar, aydınlatmayalar, camimize yardımlar yaptı. Tüm hizmetleri için teşekkür ediyorum. Kendisine bu seçimde de başarılar diliyorum” dedi.

 

TUĞLU; “EN GÜZEL ŞEY DEMOKRASİ”

CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu; “Sevgili Gelevreliler, 30 Mart yerel seçimleri çok farklı olacak. Şuan Türkiye ayakta. Suçsuz, günahsız çocuklar hayatını kaybediyor. Şiddet her tarafta. Halkın üzerine TOMA’larla, tabancalarla giden anlayıştan kurtulmamız lazım. En güzel şey demokrasi. Başkanımız yaptığı hizmetleriyle başarısını kanıtladı. Sizlerin desteği ile çok büyük bir farkla Silivri’de hem İstanbul’da göreve geleceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

IŞIKLAR; “MUHTARLARIMIZ BİZİM KALE KOMUTANIMIZ”

Başkan Işıklar gerçekleştirdiği konuşmasında şunları söyledi; “Muhtarlarımızın hepsiyle uyum içinde çalıştığımızı her konuşmamda dile getiriyorum. Cemalettin Ağabeyimle, ağabey kardeş gibi çalıştık. İstekleri bizim için emir oldu. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Muhtarlarımız bizim kale komutanlarımız. Hepimizin tek istediği; sizlerin bizlere verdiği görevi vicdani huzurla yerine getirmek.

 

“KÖYLÜYÜ YOK SAYAN ANLAYIŞI 30 MART’TA GÖNDERECEĞİZ”

35 mahallemiz var ve Silivri’nin üçte ikisinde yollarımızı tamamladık. Artık işimiz yolun dışına çıktı. Belediyecilik artık çok farklı. Artık muhtarlarımız da belediye temsilcisi olacak. Bu bir vaat değil, biz bunu yapıyoruz. Mahalle konseylerimiz ile yerinden yönetimin, mahalle belediyeciliğin en güzel örneğini veriyoruz. Köy tüzel kişiliğini kaldırdılar. Peki neden kaldırıldı? Köyün malı hazineye geçsin de rahat satabilelim diye kaldırdılar! Ülkemizin temel değeri olan köyü, köylüyü yok etmeye çalışan bu anlayışı 30 Martta göndereceğiz. Bizim en büyük projemiz insan..Burası Esenyurt, Beylikdüzü olmayacak! Bu topraklar amacına uygun olarak kullanılacak, kimseye peşkeş çektirmeyeceğiz.

 

banner765
“ANCAK DEV ÇINARIN DİBİNDEKİ YOSUN OLABİLİRLER”

Günlerce yaptıklarımızı anlatıp, yapacağımız projeleri anlatabilirim. Biz zaten bunları yapmak için göreve geldik. Gündemimiz çok farklı! Ağaçları kesmeyin diyen anlayışlara TOMA’larla giden, 16 yaşındaki bir çocuğu öldürebilecek kadar gözü dönen bu zihniyete 30 Mart’ta güzel bir cevap vereceğiz. Yeni Türkiye yaratacaklarmış! Bu ne demek? Padişah Türkiye’si demek istiyor. Bunlar 90 yıllık dev çınarın dibindeki yosun olabilirler ancak!”

 

 

 

 

 

 

 

 

banner758
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 05:20
Güneş 06:45
Öğle 13:02
İkindi 16:26
Akşam 19:08
Yatsı 20:27
Günün Karikatürü Tümü