banner670

banner669

Esen: İBB çok iyi çalıştı

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, İBB'nin karşa mücsdele çalışmaları hakında bilgi verdi.

banner675
Siyaset 18.02.2021, 19:21
Esen: İBB çok iyi çalıştı
banner614
banner636

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, karla mücadele konusunda başarılı bir performans sergilediğini söyledi.

Esen'in konuyla ilgili yazılı açıklaması şu şekilde:

Kıymetli Silivri’liler;
Geçtiğimiz Pazar günü tüm İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı bugün itibari ile İstanbul’umuz ile birlikte ilçemizi de terk etti. Bu süreç içerisinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz 24 saat esasına dayalı olarak; 9 Kar Küreme Aracı, 3 Loder, 2 Beko Loder, 3 Greyder, 33 Traktör ve 110 Personel ile Silivri'de görevinin başındaydı. 

Sorumluluk sahamız içerisindeki tüm yollara gerekli müdahaleler imkânlar dâhilinde zamanında yapılıp, ana arterlerde sürdürülen küreme ve tuzlama çalışmalarına ekiplerimizce aralıksız devam edildi. 

İBB Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekiplerimiz ve İBB 153 Yerinde Çözüm Ekibimiz iletilen tüm şikâyetlere zamanında müdahale ederek vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamasının önüne geçmiştir. 

Can dostlarımızın zor durumda kalmaması adına İBB ekiplerimizce düzenli olarak besleme çalışmaları gerçekleştirilmiştir. 

Ekiplerimiz yaya güvenliği için ilçemizde bulunan üst geçit ve duraklarda buzlanma riskine karşı tuzlama çalışmaları ve okul öncesi eğitim programı kapsamında açılacak olan okullarımızda da buzlanma riskine karşı tuzlama ve temizleme çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

Yoğun kar yağışı sırasında CHP Silivri İlçe Başkanlığı olarak tüm kademelerimiz ile Silivrili Hemşerilerimizin yanında olduk. Yönetim kademelerimiz ile gerçekleştirilen tüm çalışmaları yerinde inceledik. Muhtarlarımız ile koordineli bir şekilde çalışarak taleplerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ettik.

İlçe Yöneticilerimiz, İBB ve Silivri Belediyesi Meclis Üyelerimiz çalışmaların başından sonuna kadar ekiplerin yanında yer alarak çalışmaları yerinde gözlemledi, vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirilmesi konusunda azami özen gösterdi. Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız karakış şartlarında ve pandemi koşullarında evlerinde kalmak zorunda kalan vatandaşlarımızın telefon ile ilettiği talepleri yerine getirmek için sahada görev aldı.

İlçemizde tüm yolların açılmasında üst düzey çaba sarf eden İBB Ekiplerimize, koordinasyon konusunda destek olan tüm muhtarlarımıza CHP Silivri İlçe Örgütü olarak teşekkür ederiz.

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak 05:53
Güneş 07:18
Öğle 12:53
İkindi 15:49
Akşam 18:18
Yatsı 19:38
Günün Karikatürü Tümü