banner670

banner669

Demiral'dan insan hakları mesajı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü ile İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

banner675
Siyaset 10.12.2013, 16:10
Demiral'dan insan hakları mesajı
banner614
banner636

banner765
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü ile İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Demiral mesajında şu ifadelere yer verdi;

Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 65 yıl önce kabul edilmiş ve o günden sonra ülkemizde ve dünyada 10 Aralık İnsan Hakları Günü olarak kutlanmaktadır. Mazlumların, zulme ve haksızlığa uğrayanların sesi ve vicdanı olan Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ki hükümetimiz, insan haklarının korunmasına ve geliştirilmesine; demokrasinin ve hukukun üstünlüğü ilkesinin ülkemizde ve dünyada yerleşmesine yönelik çok büyük adımlar atmıştır. Gücünü milletinden alan ve milletinin derdi ile dertlenen bir parti olan AK Parti,  din, dil, ırk, mezhep gözetmeksizin vatandaşlarımıza eşit mesafede durarak ‘ Biz birlikte Türkiye’yiz’ sloganı ile herkesi kucaklayan bir parti olmuştur. Bu anlayış ile,  milletimizin istek ve talepleri doğrultusunda çağdaş ve modern bir Türkiye’nin yanı sıra demokratik hak ve özgürlüklerin korunduğu, bütün vatandaşlarımızı kucaklayan yeni bir Türkiye’nin temellerini attık. Doğu’dan Batı’ya, Kuzey’den Güney’e ülkemizin bütün renk ve desenlerinden oluşan, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları ile güçlenmiş bir ülke hayali ile yola çıkan AK Parti, bu gün dünyanın saygın ülkelerinden biri hakine gelmiş ve dünya ülkeleri arasında ki saygınlığı artmıştır. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düşüncesi ve bilinci ile İnsan Hakları Günü’nün ve İnsan Hakları ve Demokrasi haftasını en kalbi duygularımla kutluyor, insan haklarının gözetildiği, saygı ve hoş görünün hakim olduğu, huzur dolu bir gelecek diliyorum.

banner758
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 21 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31
Günün Karikatürü Tümü