Silivri Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Emre Sarısaltıkoğlu, Silivri Belediyesi Spor Koordinatörü Ahmet Uslu, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Paralimpik Yüzme Antrenörü ve Paralimpik Yüzme Milli Takım Antrenörü Dr. Duran Arslan ve paralimpik sporcuların aileleri bir restoranda düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda Silivri Belediyesi’nin spor projeleri, spor yatırımları ve paralimpik sporlarla ilgili istişareler yapıldı. Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Emre Sarısaltıkoğlu, birçoğu Türkiye Şampiyonu olan paralimpik sporculara hitaben yaptığı konuşmada, “Başarının engel tanımadığının en güzel örneği olan siz değerli sporcularımız ve kıymetli aileleri ile bir araya gelmekten ve Silivri’mizde misafir etmekten mutluluk duyduk. Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz’ın sizlere selam ve muhabbetlerini iletiyorum. Her birinizi ayrı ayrı başarılarınızdan dolay tebrik ediyorum. Silivri Belediyesi olarak sizlerin her zaman yanında olacağımızı belirtmek isterim. Belediye başkanımızın talimatlarıyla Silivri’mize birçok yeni spor alanı kazandırdık. İlçemizde yüzme sporunun yaygınlaşması ve sizler gibi şampiyon sporcuların yetişmesi adına yarı olimpik kapalı yüzme havuzu yapıyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde açılışını gerçekleştirerek yüzme sporuna gönül vermiş sporcularımızın hizmetine sunacağız. Kapılarımız ve tüm imkânlarımız sizlere her zaman açık olacak. Değerli katılımlarınızdan dolayı hem sizlere hem de sizlerin başarılarında gizli kahraman olan kıymetli ailelerinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İrem’den bir başarı daha İrem’den bir başarı daha

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Paralimpik Yüzme Antrenörü ve Paralimpik Yüzme Milli Takım Antrenörü Dr. Duran Arlan sporcular ve aileleri adına yaptığı konuşmada Silivri Belediyesi’ne, spora ve sporcuya verdiği destekler ve misafirperverliği için teşekkür ederek, paralimpik sporculara yönelik tüm projelerde Silivri Belediyesine destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. Toplantı günün anısına çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.