banner670

banner669

banner773

Göçengil: Esefle kınıyoruz

CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, AK Parti İlçe Başkanı Dilek Demiral'ın sözleri için "esefle kınıyoruz" açıklamasını yaptı.

banner675
Polemik 20.03.2015, 13:19
Göçengil: Esefle kınıyoruz
banner614
banner636

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral'ın, "Gezi'deki düşmanla Çanakkale'deki düşman aynıdır" şeklindeki sözlerine CHP cephesinden anında cevap geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, Demiral'ın sözleri üzerine yaptığı yazılı açıklamada, bu sözleri esefle kınadıklarını belrtti.

Göçengil'in konuyla ilgili yazılı açıklaması şu şekilde:

banner765
 

AKP Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral’ın partisinin gençlik kolları tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma etkinliğinde sarf ettiği sözleri esefle kınıyoruz. Kendisi Çanakkale’yi işgal eden, ülkemizi bölüp parçalamak isteyen emperyalist düşmanlarla Gezi Parkı’nda yeşilini koruyan, vatanını seven ve özgürlük isteyen yurtseverlerle benzeterek büyük bir gaf işlemiştir.

Gezi Parkı’nda bizler gibi yeşiline sahip çıkan, özgürlükleri savunan, hangi sosyal yapıdan olursa olsun, hangi inanca sahip olursa olsun ülkesini seven insanlar vardı. Bu insanlar ile ülkemizi bölüp parçalamak isteyen düşmanı aynı kefeye koyan Demiral birbirine zıt olan iki olayı aynı görme gafleti içinde bulunmuştur.

Demiral’ın açıklamasına katıldığımız tek nokta bu seçimin bir Kurtuluş Savaşı olduğudur. Çanakkele’ye sahip çıkan ecdadımızın torunları ve Gezi’de yeşile, insan haklarına, özgürlüklerine sahip çıkanlar 7 Haziran’da da sandıklara sahip çıkacaklardır. Ve 7 Haziran’da gerçekten bir kurtuluş mücadelesi vererek özgürlüklerimizi kısıtlayan iktidarınıza son verecektir.

Saygılarımızla

banner758
Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:29
Akşam 19:13
Yatsı 20:33
Günün Karikatürü Tümü