banner670

banner669

banner751

Elif Bilici Işıklar'ı eleştirdi

Silivri Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Elif Bilici, sosyal medya üzerinden Özcan Işıklar'ı eleştirdi.

banner675
Polemik 08.02.2018, 11:27 08.02.2018, 11:39
Elif Bilici Işıklar'ı eleştirdi
banner614
banner636

Silivri Belediyesi'nde 2009-2014 dönemi CHP'li meclis Üyesi ve eski Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Elif Bilici, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla bie dönem birlikte çalıştığı belediye başkanı Özcan Işıklar'ı eleştirdi.

Bilici'nin paylaşımı şu şekilde:

Bugün Sevginar Hanım’ın Belediye Başkanımızla yapmış olduğu röportajı okudum. Başkan Bey’in Silivrispor, Ümit Kalko ve Akgün Duru ile ilgili yorumları çok dikkatimi çekti açıkçası. Kendisinin Belediye Başkanı olduğunu, kişisel kırgınlıkları olsa da kimseyle “küs kalma” lüksünün olmadığını dile getirmiş çok haklı olarak. Evet Sayın Başkanım böyle bir lüksünüz yoktu! Hiçbir zaman! Keşke kavga etmeseydiniz insanlarla, keşke kimseyle küsmeyip keşke kimseleri kırmasaydınız. Bırakın kişisel kavgalarınızı daha da önemlisi keşke kitleleri birbirine düşürmeseydiniz. Keşke şu anda vardığınız bu idraka, Akgün Duru Olağan Üstü Genel Kurul’undan bir gün öncesi bile hem size hem Sayın Kalko’ya “bir yolu vardır, gelin, konuşun, anlaşın” dediğinde de varabilseydiniz. İnsanları hatta kitleleri kendi kişisel endişeleriniz için birbirine düşürüp sonra ben bu defteri kapattım; Akgün Duru’ya da Ümit Kalko’ya da laf söyletmem diyemezsiniz. Çünkü siz, size etmediği lafı bırakmayıp ulu orta “Eyyy Özcan Işıklar, sana o koltuğu dar ederim” diyen biriyle; sizin ricanızı kırmamak için, sevdiklerinin tüm engellemelerine rağmen hiç aklında yokken bu yola giren Akgün Duru’yu bir tutamazsınız. Tabi ki küs kalın demiyoruz asla. Yaptığınız başta hataydı zaten! Gönül isterdi ki şehri yöneten kişiyle kulüp başkanı nedeni anlaşılamayan böyle bir polemiğe girmesin! Ama malesef bunlar yaşandı ve sonucunda birbirinin cenazesine, düğününe giden aynı kahvede oturan insanlar birbiriyle kavgalı hale getirildi. Öylese sayın Başkanım yapılması gereken bir şey var! Sizin birbirinizle gizliden barışmanız kamuoyunu rahatlatmıyor. Bir lafınızı size hatırlatmak isterim! “ Hakaret aleni özür gizli olamaz!” hele hele bu kadar insanı birbirine düşürmüşken…Bilmem anlatabildim mi???

Yorumlar (2)
aslı gürses 3 yıl önce
harika bir tespit olmuş
D.Davut 2 yıl önce
Silivrispor; Belediye başkanının Siyasi emelleri, şahsi ihtirasları yüzünden bugün bu haldedir. Eseri ile gurur duyabilir..!!
banner738
28
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 23 Temmuz 2021
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
Günün Karikatürü Tümü