banner670

banner669

banner760

İGD görev dağılımı yaptı

12. Olağan Genel Kurul sonrası göreve gelen İstanbul Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu görev dağılımı yaparak yeni hizmetler için kolları sıvadı.

banner675
Medya 04.04.2018, 16:20
İGD görev dağılımı yaptı
banner614
banner636

Dernek tüzüğü gereği kongre sonrası toplantı en yaşlı yönetim kurulu üye sıfatı ile Mustafa Dolu başkanlığında açıldı. Daha sonra yönetim kurulu üyeleri oy birliği ile Mehmet Mert'i Yönetim Kurulu Başkanlığına getirdi. Başkan Vekiliğine Mustafa Dolu, Genel Sekreterliğe Selçuk Onur, Saymanlığa Mehmet Remzi Tanış, Başkan Yardımcılıklarına ise Celal Karali, Hüseyin Çetiner ve Leyla Peker oy birliği ile getirildi.

Dernek merkezinde nöbetçi yönetici olacak

İGD Başkanı Mehmet Mert artık derneğimiz rüştünü ispat etmiş ve hizmet çıtasını belli bir seviyeye çıkartmıştır diye sözlerine başlayarak yeni yönetim kurulunun görev süresince gündeme alacağı faaliyeterle ilgili bilgiler verdi.

Geride bırakılan dönemde yapılan faaliyetlerden; eğitim seminerleri, aylık buluşmalar, zirvedekiler ödül törenleri, önemli günlerde düzenlenen balo ve yemeklerin önümüzdeki dönemde de daha görkemli ve daha nitelikli bir şekilde devam edeceğini açıklayan İGD Başkanı Mert sözlerini şöyle sürdürdü; 'Öncelikle dernek merkez ofisinde hergün bir yönetim kurulu üyemiz sabah 10.00 akşam 17.00 arası nöbetçi yönetici görevi alacak ve dernek merkezi hafta içi açık olacak. Bugün burada belirleyeceğimiz komisyonlarda görev alacak arkadaşlar inanıyorum ki görev aldıkları projeleri hayata geçirmek için çalışacaklardır. Her onbeş günde bir geleneksel yönetim kurulu toplantılarımız devam edecek. Bu toplantılarda beyin cimlastiği yapmakla birlikte aldığımız kararları yerine getireceğiz. Her zamanki gibi, cağız, cuğuz lafları yerine, yaptık, ettik, buyurun burada lafları edeceğiz...'

Komisyonlar oluşturuldu

Daha sonra yapılacak hizmetlerle ilgili kurulan komisyonlarda şu isimler görev aldı:

Basın İlan Kurumu'ndan destek talep dilekçesini Mustafa Dolu, Kiptaş ve TOKİ'den evsiz üyelere ev girişimlerini Selçuk Onur, aylık buluşma, söyleşiler ve Avrupa Birliği ile proje görüşmelerini Leyla Peker, Remzi Tanış, yeni üye kartlarının yapımı Neslihan Soyhan, İlke Duyan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ücretsiz kartların takibini Celal Karali ve Mustafa Küpeli üstlendiler....

banner758
Yorumlar (0)
banner738
24
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:50
Öğle 13:16
İkindi 17:11
Akşam 20:31
Yatsı 22:10
Günün Karikatürü Tümü