banner670

banner669

Yalçın: Milliyetçiler uyanık durumda

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri Teşkilat Başkanı Zafer Yalçın Kobani eylemi konusunda bir açıklama yaparak “Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü ve devletimizin bekası için tüm Milliyetçiler uyanık durumda” dedi.

banner675
Gündem 10.10.2014, 10:09
Yalçın: Milliyetçiler uyanık durumda
banner614
banner636

Silivri Teşkilat Başkanı Zafer Yalçın Kobani eylemi konusunda bir açıklama yaparak “Vatanımızın ve milletimizin
bölünmez bütünlüğü ve devletimizin bekası için tüm Milliyetçiler uyanık durumda” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Zafer Yalçın, hafta başından beri yaşanan olayların son derece üzücü olduğunu belirtti. Yalçın, “Vatan, millet ve devlet menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan MHP'liler, her türlü provokasyona, yalan ve düzmece haberlere karşı oyuna gelmeyecekler” dedi.

banner765
Milliyetçi Ülkücü Hareket mensuplarının kardeş kavgasına, iç savaşa ve bölücülerin istek ve beklentilerine sebep olacak hiçbir girişim ve davranışı kabul etmeyeceğini belirten İlçe Başkanı Türkyılmaz, şunları kaydetti: “Vatan, millet ve devlet menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan MHP'liler, her türlü provokasyona, yalan ve düzmece haberlere karşı oyuna gelmeyecekler, kendilerinden beklenen sağduyuyu her zemin ve zamanda gösterdikleri gibi yine göstereceklerdir.
Güzel şehrimiz İstanbul’da ve tüm ülkemizde yaşanan olaylar da bizleri son derece hassas davranmaya yönlendirmelidir. Kışkırtmalar, yalan haberler ve kirli bilgilerin yayılmasını isteyen odaklara karşı tüm hemşerilerimiz dikkatli olmalıdır. Ülkemizdeki ve İstanbul’daki Türk Milliyetçileri, tüm teşkilatlarıyla ve mensuplarıyla birlikte bütün Türkiye'de olduğu gibi oyunu çok önceden görmüş, gerekli uyarı yapmış ve önlemleri almıştır. Oyuna gelmedik, gelmeyeceğiz. Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü ve devletimizin bekası için uyanık durumdayız.
Bütün mensuplarımız, provokatörlerin oyununa gelmeyecek kadar yüksek şuurlu Türk Milliyetçileridir. Ülkücü Hareket, asılsız haberlerle kandırılacak ve oyuna gelecek bir hareket değildir. Şimdi de hemşerilerimizi sağduyuya davet ediyoruz. Türk Milleti ve Devleti, her türlü kötü günü aşabilecek güçtedir. Yeter ki basiret sahibi yöneticileri olsun” dedi.

banner758
Yorumlar (0)
18
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2021
İmsak 05:27
Güneş 06:51
Öğle 13:00
İkindi 16:19
Akşam 18:58
Yatsı 20:17
Günün Karikatürü Tümü