banner670

banner669

Tuğlu: 91 yıl önceki mücadeleyi bugün de vermeye hazırız

CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, Büyük Taarruz'un 91. yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

banner675
Gündem 29.08.2013, 15:33
Tuğlu: 91 yıl önceki mücadeleyi bugün de vermeye hazırız
banner614
banner636

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, 30 Ağustos Zaferi’nin 91. Yıldönümü münasebetiyle yayımladığı kutlama mesajında, “Birliğimizi bozmak isteyen düşmanlara karşı bundan 91 yıl önce verdiğimiz mücadeleyi bugün de aynı şekilde verme kararlılığındayız” dedi.

Tuğlu'nun 30 Ağustos Zafer bayramı sebebiyle yayımladığı mesaj şu şekilde:

Bugün 91. Yıldönümünü kutladığımız 30 Ağustos,Türk Milleti’ni esaret zincirlerine vurmak isteyen emperyalist güçlere karşı, toplumun din, dil, ırk, mezhep ayrımı gözetmeksizin biraraya geldiği, büyük bir inançla kenetlenerek o tarihe altın harflerle kazınan zafer destanının yazıldığı gündür. 30 Ağustos aynı zamanda, Cumhuriyete açılan kapı, çok sesliliğe ve çoğulculuğa giden yol, Atatürk ilke ve devrimlerinin yeşererek kök salmaya başladığı sürecin önünü açan Zafer Bayramı’nın tarihe kazınmasıdır.

Türk Milleti olarak bizlerin birlik ve beraberliğini geçmişte olduğu gibi bugünde bozmak isteyen düşmanlarımız olacaktır. Ki bugün içinde bulunduğumuz süreçte bunu görmekteyiz. Ülkemiz üzerine oynanan kirli oyunların farkındayız. Ancak unutulmamalıdır ki, bizler bundan 91 yıl önce bu düşmanlarla nasıl mücadele ettiysek, bugün de aynı mücadeleyi verecek kararlılığa ve azme sahibiz. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak, kardeşliğimizi bozmak isteyen iç ve dış güçlere karşı mücadelemizi sonuna dek sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin de gününü kutluyor, Başta tarihe altın harflerle kazınmış olan Büyük zaferin Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyor saygılarımı sunuyorum.

 

banner765
 

 

 

 

 

 

 

banner758
Yorumlar (0)
14
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 05:20
Güneş 06:45
Öğle 13:02
İkindi 16:26
Akşam 19:08
Yatsı 20:27
Günün Karikatürü Tümü