banner670

banner669

banner751

Ersaraç: Ne mutlu Türküm diyene

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının 3. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner675
Gündem 15.07.2019, 09:27
Ersaraç: Ne mutlu Türküm diyene
banner614
banner636

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının 3. yıldönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Ersaraç'ın açıklaması şu şekilde:

15 Temmuz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.” sözlerinin doğruluğunun ete kemiğe bürünmüş halidir.

"Ne istediler de vermedik." itirafı ile devlet ve ordu kademelerinde yapılanmasına senelerce göz yumulduğu anlaşılan, Ergenekon ve Balyoz kumpasları ile ordu ve memleketin sinir uçları iğdiş edilirken "Ben bu davaların savcısıyım." denilerek teşvik edilen, son kertede 17-25 Aralık operasyonları ile zülfü yare dokunulduğunda "Muhterem hocaefendi" den FETÖ'ye evrilen lakin bizim ise ezelden bildiğimiz, farkında olduğumuz Amerikancı Emperyalist FETTOŞİ örgüte göz yumulması ve desteklenmesinin eseridir.

Şükürler olsun ki, ordumuzun kahraman ve yeminine, Cumhuriyet ve Atatürk' e sadık subay, astsubay ve diğer tüm personeli ve yine Akif'in "Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor tevhidi, Bedr' in Arslanları ancak bu kadar şanlı idi." diyerek tarif ettiği Çanakkale'de kanını ve terini döken büyük Türk Milleti'nin feraseti yüksek evlatlarının gayretleri ile o karanlık gecede Türk Milleti el ele vererek genetiği ile kasten oynanmış devletini sokaktan topladı.

"Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir." diyen Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden giden bizler, milli egemenliğe vurulan, vurulmaya teşebbüs edilen her çeşit darbeyi lanetliyoruz.

FETÖ'nün bir türlü ortaya çıkarılamayan, araştırılması FETÖ tarafından bu meş' um gecede bombalanan TBMM Genel Kurulu'nca reddedilen siyasi ayağı ortaya çıkarılmadan milletimiz 15 Temmuz ile hesaplaşmış sayılmayacaktır.

Bu ihanet gecesinin her müsebbibi tarih ve millet önünde muhakkak hesabını verecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle; milletimizin bu matem gününü anıyor, 15-16 Temmuz 2016 tarihlerinde kanını sebil eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum.

Ne mutlu Türk'üm diyene!

banner755
Yorumlar (0)
banner738
24
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 24 Temmuz 2021
İmsak 03:55
Güneş 05:45
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:18
Günün Karikatürü Tümü