banner670

banner669

Demiral: Atatürk emaneti bize bıraktı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 76. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner675
Gündem 09.11.2014, 19:23
Demiral: Atatürk emaneti bize bıraktı
banner614
banner636

Cumhuriyetimiz'in kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin kederini bir kez daha yaşıyoruz. Ömrünü yurdumuzun düşman işgalinden kurtulmasına ve tekrar tek vücut haline gelerek devlet kurulmasına adayan Mustafa Kemal Atatürk “Cumhuriyeti biz kurduk onu yaşatacak, yükseltecek olan sizlersiniz” diyerek bizlere de çok kutsal bir emanet bırakmıştır.

banner765
Bize düşen Cumhuriyetimizi O’nun gösterdiği hedef olan muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmaktır. “Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.” Sözlerini doğru özümseyip, ülkemizin gelişimi için, her gün bir önceki günden daha çok çalışmamız ruhunun ebediyet de huzur dolu olmasını sağlayacaktır.

İktidarımız döneminde Cumhuriyetimizin çok önemli kazanımlar elde etmesi, sadece kendi içerisinde refah seviyesini yükseltmekle kalmayıp, Dünya devletleri arasında da Ülkemizi söz sahibi yaparak uluslararası itibarını da arttırması, Mustafa Kemal Atatürk’ün hedefinde olduğumuzu göstermekte, buda bize ayrı bir gurur vermektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, sonsuza dek sahip çıkacağımız Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 76. Yılında saygı, sevgi, rahmet ve minnetle bir kez daha anıyoruz.

banner758
Yorumlar (0)
25
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 05:13
Güneş 06:39
Öğle 13:04
İkindi 16:33
Akşam 19:18
Yatsı 20:39
Günün Karikatürü Tümü