banner670

banner669

Polis derneğine taze kan

Silivri Polis Derneği'nin yönetimi değişti.

banner675
Gizli Gündem 23.03.2021, 20:42 23.03.2021, 20:51
Polis derneğine taze kan
banner614
banner636

Silivri Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Güçlendirme Derneğinin önceki gün gerçekleşen olağan genel kurulunda Serhat Yüksel, tüm üyelerin oylarıyla başkan seçildi. 20 yıldır Silivri'ye ve Silivri Emniyetine hizmet veren Seyfi Atun, dernek başkanlığı görevini Serhat Yüksel'e teslim etti. 

OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Saygı duruşu ve İstitklal Marşımızın okunmasıyla başlayan genel kurulda, gelir - gider tablosu, denedip raporları ve tahmini bütçe okunarak oy birliği ile üyeler tarafından kabul edildi. 

SERHAT YÜKSEL: SEYFİ BABAMIZ'IN İZİNDEN GİDECEĞİZ

Genel Kurulun dilek ve temenniler kısmında  söz alan Serhat Yüksel, konuşmasına dernek üyelerini selamlayarak başladı. Yüksel; " Kurulduğu günden bugüne Silivri ilçesi Polis Hizmetleri Geliştirme ve Güçlendirme Derneğinde görev alan başkan ve yöneticilerine, üyelerine göstermiş oldukları emek, özveri ve çaba için teşekkür ediyorum. Talip olduğumuz görevin bilinci içerisinde bu derneği 20 seneden beri onuru, namusuyla ayakta tutan Seyfi Atun başkanımızın namı diğer Seyfi Babamızın  gösterdiği hassasiyeti koruyup, geliştirmeye devam edeceğiz" dedi. 

Konuşmasında darbeci yapılara ve işbirlikçilerine de dikkat çeken Yüksel; "Ülkemizi yakın geçmişe kadar sinsice saran, kadroları ele geçiren, liyakatı bilmeyen darbeci yapıları ve onların işbirlikçilerinin neler yaptıklarını yaşadıktan sonra, bugün genel kurulunu yapacağımız derneğimizin bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da güvenilir, emin eller de geleceğe taşınmasına inanıyoruz. Göreve geldiğimizde halkımızın Emniyet Teşkilatına olan güvenini, sadakatini ve hassasiyetini sağlamlaştırmak ve geliştirmek için sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştireceğiz" dedi.  

"SİLİVRİ'Yİ GEÇMİŞTEN GELECEĞE TAŞIYAN YAZILI OLAMAYAN BİR BELLEĞİ, BİR KÜLTÜRÜ VE KURALLARI VARDIR"

Silivri'nin yazılı olmayan bir belleği ve kuralları olduğunu söyleyen Serhat Yüksel; "Değerli üyeler, Silivri'yi eçmişten geleceğe taşıyan yazılı olmayan bir belleği, bir kültürü ve kuralları vardır. Bu kurallar bugün olduğu gibi geleceğe de bizler tarafından taşınacaktır. Bu halis duygularla sözlerimi sonlandırırken, beni dinleme nezaketinde bulunan tüm üyelere sonsuz teşekkürlerimi sunarım" dedi. 
 

SEYFİ ATUN: EMNİYETE HİZMET ETMEK, VATANA HİZMET ETMEK DEMEKTİR

Genel Kurul toplantısının sonunda Polis Derneğine Başkan seçilen Serhat Yüksel, Seyfi Atun'a plaket takdim ederek, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolaytı teşekkür etti.
20 yıl Silivri Polis Hizmetleri Geliştirme ve Güçlendirme Derneğin de görev yapan ve Silivri'ye Silivri Emniye teşkilatına ciddi destekler sunan Seyfi Atun kısa ve duygusal bir konuşma yaparak; " Polise hizmet etmek  huzura hizmet etmek demektir. Emniyete, Emniyet Teşkilatına hizmet etmek vatana hizmet etmek demektir. Serhat Yüksel evladımıza ve yönetiminde görev olan arkadaşlarına başarılar diliyorum. Silivrimiz için hayırlı olsun" dedi.  

İŞTE YENİ YÖNETİM:

Yönetim Asil:
Serhan Yüksel, Haşim Sergen Ayeş, Uğur Işıköndeş, Gürkan Güraslan, Fikret Özdemir

Yönetim Yedek:
Özkan Uzun, Rasim Dinçer ve Okan Köseoğlu

Denetim Asil:
Recep Karaköy, Güray Can ve Aykut Uygur

Denetim Yedek: 
Ali Nail Güçlü, Çağlar Aksu ve Gülnur Aslan

silivriozelhaber.com

banner779
Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak 05:50
Güneş 07:15
Öğle 12:54
İkindi 15:52
Akşam 18:23
Yatsı 19:42
Günün Karikatürü Tümü