banner670

banner669

ADD ağaç dikimine başladı

ADD Silivri Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu ağaçlandırma projesi kapsamında ilk ağaçları dikilmeye başlandı.

banner675
Gizli Gündem 11.02.2021, 13:27
ADD ağaç dikimine başladı
banner614
banner636

Atatürkçü Düşünce Derneği Silivri Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu ağaçlandırma projesi kapsamında ilk ağaçları dikilmeye başlandı. ADD Silivri Şube Başkanı Nilgün Karataş, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ormansız ve ağaçsız toprak vatan değildir” sözünden hareketle başlattıkları proje ilgili tüm düzenlemelerin bahar aylarında bitirip ilçemize kazandırılan çamlık alanın açılışını gerçekleştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ağaç dikimine fiilen katılan Karataş, bu proje kapsamında sürece katkı sunan başta Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz olmak üzere, Silivri Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Gökhan Bıçak’a, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ve dernek üyelerine teşekkürlerini iletti. Derneğe cüzi bir miktar bağış yaparak bir ağaç sahiplenmek isteyen vatandaşlara da derneğin facebook ve Instagram hesaplarına mesaj atarak yetkililerle iletişime geçebileceklerini belirtti.

banner758
Yorumlar (1)
Reklamcı Başkan 6 ay önce
Kendileri çalıp, kendileri oynuyorlar. ADD üyesiyim. Aidatımı yatıyorum. Proje için üyelere bir mesaj gönderip bilgi vermek, destek istemek bu kadar zor mu ?
banner738
27
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Günün Karikatürü Tümü