banner670

banner669

SİAD'dan Topbaş'a teşekkür

SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, İBB Başkan'ı Kadir Topbaş ve Silivri AK Partili yöneticilere teşekkür etti.

banner675
Ekonomi 12.02.2014, 13:03
SİAD'dan Topbaş'a teşekkür
banner614
banner636

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın haftabaşı Silivri'ye yapmış olduğu ziyaret kapsamında, Silivri Sanayici ve İşadamları Derneği (SİAD) ile biraraya gelmesi iş dünyasında olumlu yankı uyandırdı.

Konu ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan SİAS Başkanı Hakan Kocabaş, İBB Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Tahir Sert ve İlçe Başkanı Dilek Demiral'a teşekkür etti.

Kocabaş'ın, SİAD Yönetim Kurulu adına yaptığı yazılı açıklaması şu şekilde:

 

10.02.2014 Pazartesi günü İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ ile yaptığımız toplantıya; Bölge Milletvekilimiz Sayın Tülay KAYNARCA, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Dilek Demiral, Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayımız Sayın Tahir SERT, bizi hiç yalnız bırakmayan Sayın Hüseyin TURAN ve Sayın Metin KARAKAŞ ile Sayın Ahmet YAĞCIOĞLU da katılmışlardır.

Büyükşehir’den Gen.Sekreter Yrd.Sayın Muzaffer HACIMUSTAFAOĞLU, Büyük Şehir Meclis Üyesi Sayın Sefer KOCATAŞ ta katılarak teknik destek vermişlerdir.

banner765
Sanayi Bölgelerinin eski kimliklerine kavuşturulması için yapılan toplantıda; sözü ilk olarak alan Başkanımız Sayın Hakan KOCABAŞ; 2007’den 2014’e kadar geçen süreçte, SİLİVRİ SİAD olarak 1/100 000 İstanbul Çevre Düzeni Planının Silivri Sanayisine olumsuzluklarını ve aradığımız çıkış yollarını anlatarak, bölgelerimizin eski kimliklerine kavuşturulması yönünde taleplerini iletmişlerdir.

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir TOPBAŞ’ta bu talebi yerinde bularak, yanlış yapılanların düzeltilmesi gerektiğini, Silivri Sanayi Bölgelerinin eski kimliklerine kavuşmaları için gerekli çalışmaların hemen başlayacağı müjdesini vermişlerdir. Silivri’ye yapılan yatırımları da anlatan Sayın Başkan, İstanbul’un tümüne hizmet ettiği hiçbir zaman İlçe Belediyelerinin siyasi görüşlerinin göze alınmadığını vurgulamışlardır.

Vekilimiz Sayın Tülay KAYNARCA hanımefendi ile Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Dilek DEMİRAL hanımefendi de birer konuşma yaparak bölgemizin gelişmesi için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini vurgulamışlardır.

Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayımız Sayın Tahir SERT’te Silivrili Sanayiciler ile elele vererek sorunları tek tek çözeceklerini vurgulamışlardır.

Geniş bir katılımla birlikteliğimizi bir kez daha gösteren değerli üyelerimize çok teşekkür ederiz.

 

 

banner758
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 05:20
Güneş 06:45
Öğle 13:02
İkindi 16:26
Akşam 19:08
Yatsı 20:27
Günün Karikatürü Tümü