banner670

banner669

Silivri Belediyesi örnek alınıyor

Kocaeli Valiliği AB Çalışma Grubu, Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim Araştırma Merkezi ve Özel Silivri TÜRAM Lisesi'ni ziyaret etti.

banner790
Belediye 19.11.2021, 09:48
Silivri Belediyesi örnek alınıyor
banner614
banner636

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın “Tarım Kenti Silivri” vizyonu kapsamında üretim faaliyetleriyle dikkatleri üzerine çeken Silivri, Kocaeli’den tarım temsilcilerini ağırladı. Kocaeli Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından, Avrupa Birliği Erasmus+ Programı dahilinde yürütülen Geleceğin Kent Tarımcıları İçin Yenilikçi Tarım Uygulamaları Projesi kapsamında; Kocaeli Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu Birim Sorumlusu Mustafa Ginesar, Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Mühendisi Ömer Karataş, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu Proje Asistanı Mine Korkmaz Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Proje Şefi Ataman Suat Şenol, Kocaeli Üniversitesi Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu Akademisyeni Doç. Dr. Halit Samet, Kocaeli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim Şube Görevlisi Birsen Aztekin ve mühendis Burak Kara, projenin yerel/bölgesel paydaşı olan Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim Araştırma Merkezi ve Özel Silivri TÜRAM Lisesi'ni ziyaret etti.

TÜRAM’da, Okul Kurucu Temsilcisi Ezgi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Koçoğlu, Özel Silivri TÜRAM Lisesi Müdürü Mualla Varlıoğlu ve Silivri Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Aslı Uçman ile toplantı gerçekleştirildi.

Lisede ve merkezde yürütülen faaliyetler Kocaeli heyetine anlatılırken, tarımsal üretim ve eğitim alanlarında işbirliği, geliştirilebilecek ulusal ve uluslararası projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Yorumlar (0)
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 30 Kasım 2021
İmsak 06:31
Güneş 08:01
Öğle 12:58
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü