banner670

banner669

Silivri Belediyesi "Kendine Güvenen Kentler" buluşmasında

Silivri Belediyesi, Türkiye’deki en iyi belediye hizmetlerinin bir araya geldiği, ülke genelinden 61 belediyenin katıldığı “Kentine Güvenen Kentler Buluşması’nda” vizyon projelerini Türkiye’ye tanıtacak.

banner675
Belediye 28.05.2013, 16:00
Silivri Belediyesi
banner614
banner636

Silivri Belediyesi 29 Mayıs-2 Haziran 2013 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Kentine Güvenen Kentler Buluşması’nda 9 projesini Türkiye’nin dört bir yanından gelecek ziyaretçilere tanıtacak. Türkiye’nin dört bir yanından 61 sosyal demokrat belediyenin katılacağı, sosyal demokrat belediyeciliğin hizmetlerinin tüm yönleriyle tanıtılacağı buluşma halka açık olarak gerçekleşecek. 29 Mayıs Çarşamba günü saat 10.30’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla açılacak buluşmada 5 gün boyunca konser, şenlik, ücretsiz sağlık hizmeti ve yerel doğal gıdaların ikramı da yapılacak.

 

SİLİVRİ BELEDİYESİ’NİN 9 PROJESİ FUARDA!

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, beş gün sürecek dev buluşmada Silivri Belediyesi’nin 9 ayrı projesini Türkiye’ye tanıtacak. Silivri Belediyesi kentler buluşmasına; Kariyer İstihdam Ofisi, Kutsal Değerlere Saygı, Gıda Bankası, Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi, Mahalle Evi, Kültür Merkezi, Tarımsal Araştırma ve Üretim Merkezi, Tarihi Evler Restorasyonu ve Sahil Bandı Düzenleme çalışmaları ile katılacak.

 

banner765
BELEDİYE HİZMETLERİ 8 ANA BAŞLIKTA TANITILACAK

Bir belediyenin, sadece kendi öz kaynaklarına güvenerek, inanarak ve çalışarak başarılı olabileceğini göstermeyi hedefleyen "Kentine Güvenen Kentler Buluşması” bu iddiasına kanıt olarak sosyal demokrat belediyelerin başarılarını ortaya koyacak. Sosyal demokrat belediyeler, kentsel gelişim, çevre, sağlık, sosyal hizmetler, spor, çocuk ve gençlik, kültür-sanat-tarih ve e-belediye hizmetleri olmak üzere 8 ana başlıkta, geçmişte yapılan çalışmaların yanı sıra, geleceğe yönelik projelerini de katılımcılarla paylaşacaklar.

 

MUHTARLAR İSTANBUL’DA

Kentine Güvenen Kentler Buluşması, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Muhtarlar İstanbul’da projesi kapsamında yerel yönetiminin temel taşı olan Anadolu’dan katılacak, 1500 muhtarı da konuk edecek. Muhtarlar, sosyal demokrat belediyelerce ağırlanacak. Silivri Belediyesi Düzce ve Van’dan gelecek 91 muhtara ev sahipliği yapacak.

 

banner758
Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 18 Eylül 2021
İmsak 05:14
Güneş 06:40
Öğle 13:03
İkindi 16:31
Akşam 19:16
Yatsı 20:37
Günün Karikatürü Tümü