banner670

banner669

Işıklar konuşacak Paris Belediye Başkanı dinleyecek

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ekim ayında Brüksel'de yapılacak olan Opendays toplantılarında Paris, Köln ve Milano gibi Avrupa kentlerinin belediye başkanlarına sosyal projelerini anlatacak.

banner675
Belediye 24.07.2013, 16:40
Işıklar konuşacak Paris Belediye Başkanı dinleyecek
banner614
banner636

Özel Haber

 

Avrupa Birliği'nin başkenti olarak kabul edilen Brüksel'de her yıl yapılan Opendasy toplantıları kapsamında Silivri'de yürütülen sosyal politikalar masaya yatırılacak.

Avrupa yerel yönetim politikalarının belirlendiği Opendays toplantılarına her yıl düzenli olarak katılan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, önümüzdeki Ekim ayında düzenlenecek olan toplantılar kapsamında Brüksel'de konuşma yapacak.

Özellikle engelli ve dar gelirli vatandaşlar için oluşturduğu incitmeden ve teşhir etmeden yardımcı olma projeleri doğrultusunda CHP içerisinde diğer belediye başkanlarına da örnek gösterilen Işıklar, Avrupa Birliği'nin başkenti olarak kabul edilen Brüksel'de yapacağı konuşma ile Avrupa kentlerinin belediye başkanlarına projelerini anlatma imkanı bulacak.

SİLİVRİ TARİHİNDE BİR İLK

banner765
Paris, Köln, Milano gibi dünyaca ünlü Avrupa kentlerinin belediye başkanlarına Silivri'de yürüttüğü projeleri anlatacak olan Işıklar, Silivri tarihinde bu çapta bir sunum gerçekleştiren ilk belediye başkanı olarak da kayıtlara geçecek.

IŞIKLAR KONUŞACAK PARİS BELEDİYE BAŞKANI DİNLEYECEK

Kültür, turizm ve tarım konusundaki çeşitli projelerle ilgili olarak da hazırlık aşamasında olan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bu projelerini de Avrupa'nın en önde gelen kentlerinin belediye başkanları ile tartışma imkanını elde edecek.

 

Özel Haber

 

 

banner758
Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 05:19
Güneş 06:44
Öğle 13:02
İkindi 16:27
Akşam 19:09
Yatsı 20:29
Günün Karikatürü Tümü