banner670

banner669

Işıklar Brüksel'e gidiyor

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, uluslararası Open Days çalıştayına katılmak ve sunum gerçekleştirmek üzere bu akşam Brüksel'e gidiyor.

banner675
Belediye 06.10.2013, 08:44
Işıklar Brüksel'e gidiyor
banner614
banner636

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Open Days çalıştayına katılmak ve sunum gerçekleştirmek üzere Belediye Meclis Üyesi Süheyl Kırkıcı ile birlikte bu akşam (06 Ekim 2013 Pazar) Brüksel'e gidiyor.

Avrupa Birliği'nin başkenti olarak kabul edilen Brüksel'de her yıl yapılan Open Dasy toplantıları kapsamında Silivri'de yürütülen sosyal politikalar masaya yatırılacak.

Avrupa yerel yönetim politikalarının belirlendiği Open Days toplantılarına her yıl düzenli olarak katılan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, önümüzdeki Ekim ayında düzenlenecek olan toplantılar kapsamında Brüksel'de konuşma yapacak.

Özellikle engelli ve dar gelirli vatandaşlar için oluşturduğu incitmeden ve teşhir etmeden yardımcı olma projeleri doğrultusunda CHP içerisinde diğer belediye başkanlarına da örnek gösterilen IşıklarAvrupa Birliği'nin başkenti olarak kabul edilen Brüksel'de yapacağı konuşma ile Avrupa kentlerinin belediye başkanlarına projelerini anlatma imkanı bulacak.

banner765
 

SİLİVRİ TARİHİNDE BİR İLK

ParisKölnMilano gibi dünyaca ünlü Avrupa kentlerinin belediye başkanlarına Silivri'de yürüttüğü projeleri anlatacak olan IşıklarSilivri tarihinde bu çapta bir sunum gerçekleştiren ilk belediye başkanı olarak da kayıtlara geçecek.

 

IŞIKLAR KONUŞACAK PARİS BELEDİYE BAŞKANI DİNLEYECEK

Kültür, turizm ve tarım konusundaki çeşitli projelerle ilgili olarak da hazırlık aşamasında olan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bu projelerini de Avrupa'nın en önde gelen kentlerinin belediye başkanları ile tartışma imkanını elde edecek.

banner758
Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
supersilivri.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 05:24
Güneş 06:48
Öğle 13:01
İkindi 16:22
Akşam 19:03
Yatsı 20:22
Günün Karikatürü Tümü