banner387

Ve Silivrispor olağanüstü genel kurula gidiyor…

Silivrispor Denetim Kurulu olağanüstü genel kurul kararı aldı.

Ve Silivrispor olağanüstü genel kurula gidiyor…

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın Silivrispor Kulübü Başkanı Ümit Kalko’yu görevden düşürmeye yönelik ısrarlı girişimleri sonucunda Siyami Köylü, Nevzat Sezen ve Cem Çakır’dan oluşan Silivrispor Denetim Kurulu tarafından olağanüstü genel kurul kararı alındı.

Halen görevde olan Ümit Kalko başkanlığındaki yönetim kurulunun bu kararı uygulaması durumunda kulübün 15 gün içerisinde genel kurulunu yapması gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 14:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
taraftar
taraftar - 1 yıl Önce

özcan eserinle gurur duy şimdi ama unutma 2 yıl sonra seçim var bu yaptuıklarını hatırlatırız sana sana oy verdiğim bu ellerim kırılsın gün gelecek silivride gezecek yüzün olmayacak yanındaki şakşakçılarında aynı tabi

uğur
uğur - 1 yıl Önce

Silivri'nin bir an önce hizipci ve kıskanç belediye başkanı özcan ışıklar'dan kurtulması gerekiyor.Böyle bir şey olabilir mi ya şampiyon takımı zorla dağıtıyor niye ve neden ?? tabi ki çekememekten yazıklar olsun sana özcan ışıklar..

Taraftar
Taraftar - 1 yıl Önce

Anlaşılan o ki ozcan bey yine hayatın merkezine insanı koymuş,ayrıştırma dan, ötekilestirme den, hayatına devam ediyor. Ne demişler Silivri de yalanlarla yaşamak güzeldir

Silivri'nin sesi
Silivri'nin sesi - 1 yıl Önce

Özcan, Ümit Kalko'nun basın toplantısında sorduğu soruların hiç birine cevap verememiştir. Yüzü de de yok. Verecek cevabı da. Özcan bu despot ve diktatör uygulamalarıyla 2019 seçimleri için kendi ipini kendi çekmiştir.

SIRADAKİ HABER

banner310

banner309